Середа, 01.12.2021, 14:48

Наш сайт з Вами
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 622
Календар
«  Грудень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
каталог сайтів МУМИ ТРОЛЛИ - питомник породистых морских свинок,ам.тедди, шв.тедди,альпака,тексель, мерино,перуаны,шелти,скинни, фото,продажа,новости

Морська свинка і компанія

Інші свинки
Морська свинка відноситься до найбільш покірливих тварин, яких тільки можна собі уявити. Вона не має в своєму розпорядженні ніяких способів активної оборони по відношенню до хижаків. Її гострі різці використовуються, найбільше, в сутичках в межах вигляду за прожиток або партнера; до того ж, і ці сутички закінчуються зазвичай без пролиття крові. Як правило, вони зводяться до відлякуючих рухів і поз: супротивники стають один напроти одного "віч-на-віч з високо піднятими головами і скреготять зубами, прагнучи провести як можна більше враження на суперника. Безпосередня сутичка зводиться до одній або двох коротких сутичок, що закінчуються зазвичай втечею слабкішої особини.
Інший типовий прояв поведінки морських свинок — стадна поведінка — виявляється тоді, коли численні особини живуть разом. Кожен, хто тримає багато самок з одним або двома зрілими самцями, відмітить, що при кожному такому самцеві сосредотачиваєтся окрема група самок. Непроханих гостей з чужої групи швидко відгонять. В межах групи допускається також присутність юних самців, але тільки до пори досягнення ними зрілості. Наслідком такого розділення є те, що справжні сутички трапляються рідко.

Якусь форму стадної поведінки можна також спостерігати, маючи разом тільки двох морських свинок. Вона визначається як "тандемний рух". Якщо тварини мають можливість вільно пересуватися по великому простору, вони здебільшого тримаються дуже близько один до одного, спрямовуючись одне за іншим; як правило, першу позицію — предводителя, ватажка — займає постійно одна і та ж особина. Такі типові ватажки і особини, їм підлеглі, зустрічаються у багатьох різних видів тварин. Ватажок зазвичай є найсильнішим, найбільш відважну особину. Своє положення він зазвичай зберігає і в неволі, хоча все ж таки можуть траплятися і виключення.


 


Кролики

З карликовими кроликами морські свинки уживаються, як правило, дуже добре. Часто кролик захищає свого маленького друга, затишно укладається з ним поряд і облизує його. Але буває і так, що дружба не виходить. Кролики-самці, яких завчасно каструють, у будь-якому випадку краще підходять для сумісного змісту з морськими свинками. Кролики-самки в боротьбі за володіння територією можуть при нагоді потіснити морську свинку або просто загнати її в кут.

 

Собакуможна привчити до того, що морську свинку слід сприймати як такого ж члена сім'ї, особливо якщо тварини познайомилися один з одним у молодому віці. Якщо собака вже жив у вас якийсь час, необхідно поступово, крок за кроком привчати її до суспільства морської свинки.

Кішка відноситься до морської свинки в першу чергу як до здобичі, може її сильно поранити і навіть убити. Якщо ж тварини з найранішого віку знаходяться разом, то в більшості випадків вони непогано уживаються один з одним. При змісті морських свинок на балконі або у вольєрі слід постійно стежити за тим, щоб вони були захищені від кішок. Кішка своїми наскоками на клітку може налякати морську свинку. Якщо відстань між лозинами або величина осередків дозволяє, то кішка спробує зловити морську свинку своєю моторною лапкою.Золотисті хом'яки— тварини самітники, і у разі їх агресивності морські свинки не можуть чинити їм опору. Взагалі, не має сенсу тримати свинок з іншими гризунами, будь то мишки, щури, золотисті або карликові хом'яки, шиншили або білочки. Правда, при цьому морські свинки не стають агресивними, але часто дуже глибоко страждають від нав'язаного ним чужого і протиприродного партнерства.

Птахи часто прагнуть стягнути корм у морських свинок, а хвилясті папужки не проти клюнути їм вуха. Крупніші папуги стають дуже ревнивими і також починають клювати морських свинок. Тому в принципі не допускається зміст морських свинок з птахами, особливо з папугами, а також з такими дрібними видами, як хвилясті папужки.

все о животных - породы собак, кошек, продажа, питомники, доска объявлений
 
Всі статті і матеріали є власністю нашого сайту! Тож свавільне копіювання - ЗАБОРОНЕНЕ! Ви повинні вказати адресу нашого сайту і автора статті,якщо хочете використати наші матеріали.