Середа, 01.12.2021, 13:37

Наш сайт з Вами
Наше опитування
Скільки років Вашій свинці
Всього відповідей: 511
Календар
«  Грудень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
каталог сайтів МУМИ ТРОЛЛИ - питомник породистых морских свинок,ам.тедди, шв.тедди,альпака,тексель, мерино,перуаны,шелти,скинни, фото,продажа,новости

Довгошерсті (Long Hair)

Довгошерсті (Long Hair)

 

 

Перуанські (Peruvian)

Шерсть зростає вперед у напрямку до морди.

 


Ekaterina, порода перуанська, окрас золотий з білим. Розплідник «JackPot», м. Донецьк

 

Альпака (Alpaca)

Такі ж як і перуанські (шерсть зростає вперед у напрямку до морди), лише з хвилястою шерстю (rex/fizzy/curly hair). Виникли в результаті схрещування Rex і Peruvian.

 


Порода альпака. Розплідник «JackPot», м. Донецьк

 

Шелті (Sheltie)

Шерсть зростає в напрямі від морди. Можливі різні забарвлення.

 


Порода шелті. Розплідник «Кеві Дюна», окрас чорно-червоний

 

Тексель (Texel)

Такі ж, як шелті (шерсть зростає в напрямі від морди), лише з хвилястою шерстю. Багато можливих кольорів.
 
Успіх, порода тексель, окрас чорно-червоний. Розплідник «Агудар», м. Харків
 
Коронети (Coronet)
Такі ж, як шелті (шерсть зростає в напрямі від морди), лише з розеткою на голові. З'явилися в результаті схрещування Sheltie і Crested.
 
Розплідник «Скинленд» (Skinlаnd) м. Одеса
 
Меріно (Merino)
Такі ж, як коронети (шерсть зростає в напрямі від морди, з розеткою на голові), лише хвиляста. З'явилися в результаті схрещування порід Rex і Coronet.
 
Mientus Laguna, порода: меріно. Розплідник «Ручная кроха» м. Київ.
 
Лункарії (Lunkarya) (наголос треба ставити на останній склад - лункарІя)
У лункарій довга, жорстка, кучерява шерсть, що робить їх схожими на маленьких овечок. Шерсть настільки жорстка, що, скільки її ні розчісують, вона все одно буде кучерявою. І курчавість ця передається у спадщину. Навіть після купання або розчісування шерсть лункарій знову збирається в тугі локони, не кошлатиться і не збивається в колтуни. Навіть сіно, вільно лежить в клітці, не застряє в шерсті. Тому лункарії не потребує важкого догляду, на відміну від усіх інших кучерявих порід. Вперше ця порода була виведена в 1986 році сестрами Монікою і Анніка Лундквіст зі Стокгольма. На той час вони вже були заводчикам морських свинок, а також активними учасниками виставок і членами більшості шведських клубів SMF (Svеnskа Marsvins Foгеningеn). Лункаріі дуже цікаві, рухливі і життєрадісні. При частому спілкуванні вони швидко стають ручними. Лункаріі-мами соціальні і разом піклуються про малюків. Лункаріі володіють врівноваженою психікою, вони демонструють внутрішній спокій і впевненість. Їх добре фотографувати тому, що ці свинки можуть спокійно сидіти на одному місці кілька хвилин і абсолютно не бояться спалаху фотоапарата.
 
Halida, порода лункарія. Розплідник «JackPot», м. Донецьк
 
Керлі (Curly) - це коротковолосий варіант Лункарії.
Свинка породи Керлі схожа на Рексів і Теді. Керлі - це новий ген, виявлений кілька років тому в Стокгольмі. Керлі - домінантний ген (гени тедді і рекс - рецесивні).
 
 
все о животных - породы собак, кошек, продажа, питомники, доска объявлений
 
Всі статті і матеріали є власністю нашого сайту! Тож свавільне копіювання - ЗАБОРОНЕНЕ! Ви повинні вказати адресу нашого сайту і автора статті,якщо хочете використати наші матеріали.