Середа, 01.12.2021, 15:13

Наш сайт з Вами
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 622
Календар
«  Грудень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
каталог сайтів МУМИ ТРОЛЛИ - питомник породистых морских свинок,ам.тедди, шв.тедди,альпака,тексель, мерино,перуаны,шелти,скинни, фото,продажа,новости

Інші породи гладкошерстих свинок

Гімалайські свинки (Himalayans)

Мають ділянки шерсті на носі, вухах і лапах, забарвлені в чорний або коричневий колір. Схожі на сіамських котів. Цікавим є той факт, що при пониженні температури колір проявляється сильніше. Можливо в цьому і криється походження назви породи (окрасу - для не гладкошерстих порід).


окрас шоколадна гімалайська

 

 

Голландські (Dutch)

Ці двокольорові свинки, що мають на переважно білому тлі особливо розташовані плями контрастуючого забарвлення: на морді (маска) з білою широкою смугою по центру морди, сідло на спині і задній частині тіла. В ідеалі вони мають бути симетричні відносно лінії хребта тваринки. Контрастуючим може бути любий колір, але найчастіше зустрічаються чорні та червоні голландці. Інші поєднання відносяться до рідкісних окрасів.


Wonka Austin, порода голландська, окрас червоний. Розплідник «Біла лапка» Сан.-Петербург.

 


порода голландська, окрас шоколадний (на фото затемнений). Розплідник «Біла лапка» Сан.-Петербург.

 

 

Далматіни (Dalmatians)

Мають крапчасте забарвлення. Кольори можуть бути різними, починаючи від забарвлень Селфов (тобто шерстинки одного кольору) до забарвлень Агуті (коли шерстинки по довжині трьокольорові).


 

 

 

Чалі (Roans)

Шерсть така ж, як у свинок породи Селф, але з крапчастим білим волоссям на задній частині тіла (після плечей).


Renda, порода: золотий червоноокий чалий. Розплідник «Карамель»


 

Дуже виграшно виглядає чалий як окрас на абіссінській породі, а не як порода гладкошерстих морських свинок.


 

 

Строкаті, або бріндли (The Brindle)

Свинка, в якої рівномірно перемішані червоні і чорні волоски. На відміну від чалих, в них відсутній білий колір, та змішування кольорів має відбуватись по усьому тілу. Коли переважає червоний, то це світлі бріндли, а коли чорний – темні.


 

Цей колір теж частіше зустрічається в інших породах як окрас, ніж як порода гладкошерстих свинок.


Зареслав, порода: абіссінська, окрас бріндл. Розплідник «Ремедіос»
 
 
 
Черепахові (Tortoiseshell)
Коли червоний та чорний кольори не перемішуються, а чітко розділені на зони. Кольори мають бути розподілені в рівних пропорціях, проте в довільній формі. Саме черепахові зустрічаються частіше серед гладкошерстих як порода, тоді як бріндл частіше йде як окрас у інших порід.
 
 
Коли є невеликій домішок білого кольору , то це черепаховий з білим (Tort & Whites)
 
 
Двобарвні (Bi-colours)
Будь-які інші поєднання двох кольорів, окрім вже згаданих. Переважно це поєднання в рівних пропорціях любого кольору з білим.
 
Трикольорові (Tri-colours) - це поєднання любих трьох кольорів, окрім чітко білого, червоного та чорного (це черепаховий з білим). Допустимі будь-які комбінації, включаючи кольори Агуті. Кольори, в ідеалі, мають бути представлені в рівних пропорціях. Це дуже яскраві та привабливі свинки. Проте не слід плутати породисту свинку з петами такого ж окрасу. Є ще група порід, що відрізняється окрасом, проте за унікальність та поки що малочисельність їх відносять до рідкісних. Постійна селекційна робота приводить до створення усе нових і нових комбінацій. Ці породи можуть бути прийняті в одній країні, або одразу у кількох.
все о животных - породы собак, кошек, продажа, питомники, доска объявлений
 
Всі статті і матеріали є власністю нашого сайту! Тож свавільне копіювання - ЗАБОРОНЕНЕ! Ви повинні вказати адресу нашого сайту і автора статті,якщо хочете використати наші матеріали.