П`ятниця, 26.04.2024, 12:50

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Живий куточок » Догляд » Харчування
Харчування
MiykaДата: Неділя, 21.11.2010, 20:53 | Сообщение # 1
Аматор
Група: Користувач
Повідомлень: 69
Репутація: 2
Статус: Offline
Як правильно годувати свинку щоб вона не була дуже товстенька biggrin
 
львицаДата: Понеділок, 22.11.2010, 20:01 | Сообщение # 2
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
Зранку даєте морквинку невеличку, або бурячка 40-50г, або шматочок гарбуза, раз на тиждень - капустяний листочок, тобто щось з овочів.
Потім цілий день в свинки має бути сіно та водичка, можна трохи травички зеленої литом дати.
А на вечерю - столову ложку з верхом сухого корму.
Корм та овочі слід давати згідно норми, а от сіно може бути в необмеженій кількості.
 
ЛанаДата: Вівторок, 23.11.2010, 10:58 | Сообщение # 3
Файний господар
Група: Адміністратор
Повідомлень: 447
Репутація: 21
Статус: Offline
Miyka, свинка не повинна недоїдати,та мати міру все ж треба. Вона може часто пищати,бо голодна,тоді варто дати невеликий шматочок моркви. Слід зважати на режим годування. Вони звикають,коли мають їсти і коли мають спати.

Адміністратор сайту
 
YmaДата: Вівторок, 23.11.2010, 11:37 | Сообщение # 4
Аматор
Група: Користувач
Повідомлень: 60
Репутація: 5
Статус: Offline
Свинки толстеют в результате пассивного образа жизни, когда сидят днями в маленькой клетке без прогулок и едят много зерна.
Чтобы свинка была в "форме"-устраивают ежедневные прогулки по квартире в специальном загончике. Зерно и сено должно быть в клетке всегда, овощей можно побольше давать. Лист капусты раз в неделю-это мало. Нужно давать через день капусту, т.к. в ней содержится много аскорбиновой кислоты, необходимой свинке. smile


Питомник морских свинок "Мир Сказок".
Порода: американский тедди.
Сайт: http://marina-teddi.narod2.ru/
 
львицаДата: Вівторок, 23.11.2010, 19:32 | Сообщение # 5
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
Yma, ми тут спілкуємось українською, вибачте.
Що до капусти, то вона може викликати тампанію та сприяє сильному сичовиділенню, тому я і раджу раз в тиждень. Проте, якщо свинка її добре переносить, то можна і більше. А аскорбінова кислота є і в перці болгарському, і в цвітній капусті, в цитрусових врешті решт. Вибір великій.
Але все нове треба вводити потихеньку, а потім вже по свинці бачити, що їй підходить.
Можна і вітаміни подавати, якщо треба.
 
ЛанаДата: Вівторок, 23.11.2010, 22:18 | Сообщение # 6
Файний господар
Група: Адміністратор
Повідомлень: 447
Репутація: 21
Статус: Offline
Yma, Здається про капусту ми вже вели розмову... Слід уважно стежити за статтями і форумом. Не збивайте користувачів!
Капуста - далеко НЕ найкращий продукт для свинки!


Адміністратор сайту
 
HopeДата: Середа, 24.11.2010, 17:31 | Сообщение # 7
Початківець
Група: Користувач
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Лана)
Капуста - далеко НЕ найкращий продукт для свинки!

ЦЕ стосується всіх різновидів капусти чи тільки звичайної? Моє поросятко дуже полюбляє Пекінську капусту. В якій кількості можна давати її?

 
львицаДата: Середа, 24.11.2010, 20:11 | Сообщение # 8
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
Це стосується звичайної біло- або червонокачанної капусти. Решта видів капусти треба давати так як і любі нові продукти: з маленького шматочка (близько 5г) та спостерігати за реакцією тварини на нововведення.
Я не знаю стосовно кольрабі, тому що редьку свинкам не радять давати, а вони чімось схожі. Проте відгуків не цю тему ще не було.

Повторюсь :40-50 г любих овочів на день на одну дорослу свинку цілком достатньо. Особливо, якщо вона переважно сидить в клітці і не гуляє.

Додано (24.11.2010, 20:11)
---------------------------------------------
І ще один факт: не ріжте дрібно свинкам овочі. Краще дати ії цілим шматочком, але РЕТЕЛЬНО ВИМИТІ просто чистою водою. Бо були випадки, коли мили с миючими засобами surprised
Ціль овочі потрібні для сточування зубів, особливо корінних (Ви ж в курсі, що в свинки аж 20 зубів?).
Для сточування дехто радить давати гілочки, але тут теж потрібна обережність: не перегодуйте! Але якщо свинка постійно їстиме сіно, твербі овочі, то можна і без гілочок обійтись. Та це дискусійне питання.

 
HopeДата: Середа, 24.11.2010, 22:01 | Сообщение # 9
Початківець
Група: Користувач
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
дякую, бо ми вже з маленького шматочка перейшли на листочок "Пекінки", а почитавши форум в мене виникли де-які сімніви стосовно її безпечності.
 
bagrushaДата: Четвер, 25.11.2010, 22:42 | Сообщение # 10
Початківець
Група: Користувач
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (львица)
Yma, ми тут спілкуємось українською, вибачте

Я прошу прощения, а этот форум только для тех кто владеет украинским языком?
Я, например, не могу не писать, ни разговаривать на украинском, но имею приличный опыт содержания свинок, коим могу поделиться с желающими...
Я плохо понимаю, как можно давать свинкам того или иного овоща по 40-50 грамм... Т.е. постоянно бегать с весами, а так на глаз - нельзя что ли?
Я вот, к примеру, даю свинкам по 3 листика салата в одно кормление, а в другое - половинку небольшой морковки или 1/4 большой, или 1/4 яблочка, или 1/4 свеколки, или листик капусты, или 1/4 пучка петрушки. Овощи и фрукты выбираю небольшие.
Свинки съедают ровно столько сколько считают нужным. Еще даю подорожник, одуванчик и траву, иногда даю крапиву, предварительно ошпарив кипятком.
Сено, зерносмесь и ВОДА у свинки должны быть в клетке всегда!


Сообщение отредактировал bagrusha - Четвер, 25.11.2010, 22:42
 
львицаДата: П`ятниця, 26.11.2010, 20:52 | Сообщение # 11
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
Quote (bagrusha)
Я вот, к примеру, даю свинкам по 3 листика салата в одно кормление, а в другое - половинку небольшой морковки или 1/4 большой, или 1/4 яблочка, или 1/4 свеколки, или листик капусты, или 1/4 пучка петрушки. Овощи и фрукты выбираю небольшие.

А як визначити оте саме "небольшой" або "на глаз"? Тому я і написала 40-50г. Один раз зважите і будете мати уяву скільки давати.
І про зернову суміж досвідчені заводчики попереджають, що зловживати не треба, тому що дорослі свинки від неї дуже набирають вагу. А зайва вага - коротше життя, навіть у свинок.

 
MiykaДата: П`ятниця, 26.11.2010, 22:41 | Сообщение # 12
Аматор
Група: Користувач
Повідомлень: 69
Репутація: 2
Статус: Offline
Дуже дякую=)))))))Взнала багато нового,., :D А можна коли свинка на мій погляд затовстенька "садити" свинусю на дієту????Як що так то на яку??? surprised
 
львицаДата: П`ятниця, 26.11.2010, 23:08 | Сообщение # 13
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
Дієта в людьському розумінні (голодання та фізкультура) свинкам не потрібна. точніше, СВИНКАМ НЕ МОЖНА ГОЛОДАТИ! Треба просто перевести її на меньш калорійний корм та дати можливість більше рухатись. Корміть овочами, фруктами та більше сіном, а зерна та готових сулішей давайте меньше. Випускайте її гуляти по квартирі, але під наглядом, та слідкуйте, щоб вона рухалась на прогулянці а не спала у куточку.

Додано (26.11.2010, 23:08)
---------------------------------------------
bagrusha, а сушёную кропиву даёте, или только ошпареную?

А сушену кропиву даєте, чі тільки ошпарену кіпьятком?

 
ЛанаДата: Субота, 27.11.2010, 08:38 | Сообщение # 14
Файний господар
Група: Адміністратор
Повідомлень: 447
Репутація: 21
Статус: Offline
Miyka, Скільки важить Ваша свинка?

Адміністратор сайту
 
ЛанаДата: Субота, 27.11.2010, 08:39 | Сообщение # 15
Файний господар
Група: Адміністратор
Повідомлень: 447
Репутація: 21
Статус: Offline
bagrusha, Вибачте, в такому разі, форумчани все рівно відповідатимуть укрїнською,оскільки це їхня рідна мова.

Адміністратор сайту
 
Форум » Живий куточок » Догляд » Харчування
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

все о животных - породы собак, кошек, продажа, питомники, доска объявлений
 
Всі статті і матеріали є власністю нашого сайту! Тож свавільне копіювання - ЗАБОРОНЕНЕ! Ви повинні вказати адресу нашого сайту і автора статті,якщо хочете використати наші матеріали.