Субота, 18.05.2024, 14:28

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Живий куточок » Морська свинка » Дивна істота....
Дивна істота....
123Дата: Субота, 05.02.2011, 12:59 | Сообщение # 1
Гарний писака
Група: Користувач
Повідомлень: 86
Репутація: 3
Статус: Offline
Переглядаючи фото,я знайшла свинку-мутанта... surprised
Що це?
Прикрепления: 7859917.jpg (189.4 Kb)


[img]http://www.zoometric.ru/008000_....mg]
 
львицаДата: Субота, 05.02.2011, 13:32 | Сообщение # 2
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
Це не свинка, це її родич - КАПІБАРА.
Вони родом з Південної Америки.
 
ЛанаДата: Субота, 05.02.2011, 13:47 | Сообщение # 3
Файний господар
Група: Адміністратор
Повідомлень: 447
Репутація: 21
Статус: Offline
Капібара
Капібара, або водосвинка (Hydrochoerus Hydrochaeris), належить до сімейства капібар, або водосвинок (Hydro-choeridae), до складу якого входить лише один рід з двома видами.
Є найкрупнішим гризуном в світі. Досягає в довжину 1,25 м і ваги в 50 кг Шкура капібари, або водосвинки, покрита бурою з рудуватим відтінком щетинистою шерстю. Кінцівку досить довгі, морда, що тупо закінчується, вуха короткі. Між пальцями є плавальні перетинки, завдяки чому капібара, або водосвинка, чудово плаває і упірнає. Бігає не дуже швидко, але, будучи переляканою, в змозі тікати блискавичними стрибками. Живе в лісистій місцевості поблизу річок в екваторіальній частині Південної Америки, на сході від Анд. Її основними ворогами у воді є алігатори, а на суші — ягуари. Виходить на здобич прожитку вдень і вночі. Харчується травою, корою, водяними рослинами. Раз на рік самка після вагітності, що триває 104—111 днів, народжує 3—8 дитинчат, які швидко стають самостійними.На батьківщині, в Південній і Центральній Америці, цей гризун називається капібара (Hydrochoeridae capybara), а також корпінчо, капрінчо, капігуа, пончо або чигуїре. У багатьох місцях на капібару полюють із-за м'яса, і їх чисельність зменшується. Спіймані звіри швидко стають ручними і можуть дружити навіть з собаками. Люди, тримаючі капібар в неволі, відзначають дивовижну лагідність тварин.
От як описує капібару в своєму творі "Гончаки Бафута" Дж. Даррелл: "... капібари примітні тим, що вони найкрупніші гризуни на Землі. Що це означає, можна зрозуміти, лише порівнявши їх з яким-небудь з їх родичів подрібніше. Доросла капібара досягає чотирьох футів в довжину, її зростання два фути, вага до ста з гаком фунтів. Адже це просто громадина поряд з мишею-малятком, в якій всього лише чотири з половиною дюйми від хвоста до кінчика носа, а вага біля однієї шостої унції!
Цей гігантський гризун є жирним звіром з довгастим тілом, покритим жорсткою кошлатою шерстю строкатого коричневого забарвлення. Передні лапи у капібари довше задніх, масивний огузок не має хвоста, і тому у неї завжди такий вигляд, ніби вона ось-ось збирається сісти. У неї крупні лапи з широкими перетинковими пальцями, а кігті на передніх лапах короткі і тупі, такі, що дивно нагадують мініатюрні копита. Вигляд у неї вельми аристократичний: її плоска широка голова і тупа, майже квадратна морда мають благодушно-покро-вітельноє вираз, схожість, що додає нею, із задумливим левом. По землі капібара пересувається характерною човгаючою ходою або скаче перевалюючись галоп, у воді ж плаває і упірнає з вражаючою легкістю і спритністю.Капібара — флегматичний добродушній вегетеріа-нец, озброєний здоровенними яскраво-оранжевими різцями, гострими і широкими, немов складаний ніж, позбавлений яскравих індивідуальних рис, властивих деяким його родичам, але цей недолік заповнюється у неї спокійною і доброзичливою вдачею".
Гризнчики.ua


Адміністратор сайту
 
123Дата: Середа, 16.02.2011, 21:45 | Сообщение # 4
Гарний писака
Група: Користувач
Повідомлень: 86
Репутація: 3
Статус: Offline
Хех,дякую,друзі! Я тепер знаю трішки більше з галузі зоології.яку ніколи в школі не вчила... sad

[img]http://www.zoometric.ru/008000_....mg]
 
львицаДата: Четвер, 17.02.2011, 10:49 | Сообщение # 5
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
Quote (123)
яку ніколи в школі не вчила...

Даремно, це ж такій цікавий предмет smile
Я з дитинства дуже любила книжки про тварин читати.
А про капібару та інших родичів морських свинок в книжці "Пригоди Томека Вільмовського" дуже багато написано. Дуже мені подобалась ця серія книг.
 
НазарДата: Четвер, 17.02.2011, 18:38 | Сообщение # 6
Гарний писака
Група: Користувач
Повідомлень: 92
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (львица)
"Пригоди Томека Вільмовського"

А детальніше? Ніколи про це не чув.
 
львицаДата: П`ятниця, 18.02.2011, 09:43 | Сообщение # 7
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
Автор книгі Альфред Шклярський. Він поляк, але його книгі були перекладені на російську мові на видавництві "Slask" (нажаль, не знаю, чи є українською sad )
Вийшло 7 книжок про пригоди Томека Вільмовського. Там кожна книжка про його пригоди на різних континентах. Наприклад, "Томек в стране кенгуру","Томек у истоков Амазонки" та інші.
Я колись у букінистичному купила усю серію для молодшого брата, але він окрім як з компа нічого не читає angry
 
МаріяДата: Понеділок, 21.02.2011, 12:30 | Сообщение # 8
Зацікавлений
Група: Користувач
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
ось ще одне цікаве фото капібари:
Прикрепления: 5286161.jpg (220.8 Kb)
 
львицаДата: Понеділок, 21.02.2011, 16:07 | Сообщение # 9
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
Ну не дарма їх ВОДОСВИНКАМИ називають biggrin

А от фото з Миколаївського зоопарку. Це агуті - теж родичі наших свинок, хоча і до зайців більше схожий.

Прикрепления: 1428587.jpg (157.2 Kb) · 3736175.jpg (198.9 Kb) · 0877393.jpg (157.2 Kb)
 
МаріяДата: Вівторок, 22.02.2011, 07:43 | Сообщение # 10
Зацікавлений
Група: Користувач
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
львица, Як на мене,більше білка без хвостику.
 
львицаДата: Вівторок, 22.02.2011, 19:30 | Сообщение # 11
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
Quote (Марія)
Як на мене,більше білка без хвостику.

Схожа happy

Просто агуті називають ще південноамериканським золотим зайцем. А вже назва окрасу "агуті" в морьских свинок точно від цих створінь пішов!

Прикрепления: 4266083.jpg (237.7 Kb)
 
123Дата: Вівторок, 22.02.2011, 21:58 | Сообщение # 12
Гарний писака
Група: Користувач
Повідомлень: 86
Репутація: 3
Статус: Offline
львица, Чудо.Взагалі не відомо,як природа могла створити таку різноманітність живих істот... surprised

[img]http://www.zoometric.ru/008000_....mg]
 
львицаДата: Четвер, 24.02.2011, 11:23 | Сообщение # 13
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
Quote (123)
Взагалі не відомо,як природа могла створити таку різноманітність живих істот...

На все воля Божа! happy

Ну, хто хоче, може Дарвіна почитати з його "Теорією еволюції". Хоча і він визнавав Божу силу.

 
АняДата: Неділя, 20.03.2011, 09:27 | Сообщение # 14
Вірний сайтер
Група: Користувач
Повідомлень: 248
Репутація: 4
Статус: Offline
А це - морська свинка, чи теж її родич (шерсть дивна)? Якщо ж сама свинка, то якої породи?
Прикрепления: 0866358.jpg (82.1 Kb)


Сообщение отредактировал Аня - Неділя, 20.03.2011, 09:28
 
львицаДата: Неділя, 20.03.2011, 11:52 | Сообщение # 15
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
Шерсть тут якраз найбільш відповідає морській свинці. Це окрас - агуті.
Але це не декоративна морська свинка, тому що мордочка надто видовжена та вушка стоячі і зависоко розташовані. Хоча назву тваринки я не знаю. Родич, звісно happy
Дуже вже багато істот існує в природі biggrin
 
Форум » Живий куточок » Морська свинка » Дивна істота....
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

все о животных - породы собак, кошек, продажа, питомники, доска объявлений
 
Всі статті і матеріали є власністю нашого сайту! Тож свавільне копіювання - ЗАБОРОНЕНЕ! Ви повинні вказати адресу нашого сайту і автора статті,якщо хочете використати наші матеріали.