П`ятниця, 29.03.2024, 14:34

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Кімната відпочинку » За філіжанкою кави » Давайте знайомитись! (Хто ти - господарю?)
Давайте знайомитись!
львицаДата: Неділя, 13.02.2011, 21:53 | Сообщение # 16
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
Quote (Орест)
Зараз працюю на фірмі перекладу.

Орест, а яка мова? Нам треба багато статей з іноземних сайтів про свинок перекладати. Може допоможете?

 
ОрестДата: Вівторок, 15.02.2011, 20:06 | Сообщение # 17
Початківець
Група: Користувач
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
львица, Я спеціаліст з німецької і нідерландської мов.
 
львицаДата: Середа, 16.02.2011, 09:02 | Сообщение # 18
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
Quote (Орест)
Я спеціаліст з німецької і нідерландської мов.

Супер!!! Можна буде Вас просити іноді про допомогу з перекладом? Якщо Ви зайняті, то скажіть - не всі ж час мають.
 
BarstarДата: Субота, 26.02.2011, 08:49 | Сообщение # 19
Початківець
Група: Користувач
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
Я Андрій, мені 20 років. Навчааюсь в ЛНІ им. В. Чорновола на економіці і менеджменту. Тож можу допомогти порахувати Вам щось. happy
 
wowa94Дата: Неділя, 27.02.2011, 10:38 | Сообщение # 20
Зацікавлений
Група: Користувач
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Я Володя навчаюся в Галицькому коледжі імені В. Чорновола на відділені комп'ютерних технологій (ВКТ)
 
львицаДата: Неділя, 27.02.2011, 16:09 | Сообщение # 21
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
Barstar, дякую за пропозицію допомоги happy hi

wowa94, дуже приємно!

В нас так багато "компьютерників" збираєтьс!

Знаєте анекдот про спільність між жінкою-програмістом та морською свинкою?
А те, що морська свинка не має ниякого відношення ні до МОРЯ, ні до СВИНЕЙ happy

 
tanyakvitkaДата: Середа, 09.03.2011, 13:37 | Сообщение # 22
Зацікавлений
Група: Користувач
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт! А я Таня. Два роки тому закінчила ЛНУ Франка хімфак. Зараз сиджу дома. Якщо треба можу допомогти з перекладом англійської =))) Свинку мені подарували 22 лютого на день народження =) Ми з чоловіком цілий тиждень називали її Нюша, а потім на вашому сайті знайшли визначення статі і виявилось, що у нас Кузя =))) Свинок мали колись давно, ще коли жила з батьками. Донедавна у мене була кицька, але я дістала від неї токсоплазмоз і лікар сказав її відвезти до батьків =) Так що тепер вчимось спілкуватись із Кузею =))))
 
ЛанаДата: Середа, 09.03.2011, 18:02 | Сообщение # 23
Файний господар
Група: Адміністратор
Повідомлень: 447
Репутація: 21
Статус: Offline
tanyakvitka, happy
Скільки місяців Вашій милій свинці?
Сподіваємось тут Вам сподобається і Ви знайжете багато корисної імформації і поради у догляді. А чудових співрозмовників і друзів по інтерессах ми Вам гарнтуємо!=)


Адміністратор сайту
 
tanyakvitkaДата: Середа, 09.03.2011, 20:33 | Сообщение # 24
Зацікавлений
Група: Користувач
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
йому десь близько трьох місяців =)намагалась поставити його фото на аву, але щось не виходить =) він у нас красунчик =) розетковий і триколірний =) дуже любить лежати на руках і коли його гладять =)
 
львицаДата: Середа, 09.03.2011, 22:15 | Сообщение # 25
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
tanyakvitka, може фото для ави надто велике. Подивись, які там розміри треба та зменш фото в фотошопи, або іншій програмі роботи з зображеннями.
І свин : триколірний з розетками happy

А тут якраз треба було написати про себе smile , але нічого, з часом розберетесь.

Лана, може в назвах тем щось поміняти, щоб в стрічковому варіанті було менше плутанини?

 
РомашкаДата: Субота, 26.03.2011, 09:41 | Сообщение # 26
Зацікавлений
Група: Користувач
Повідомлень: 23
Репутація: 1
Статус: Offline
Я Світлана.Мені 20 років. Поки вчуся на економіста. та не відчуваю себе там. Закохалась у свинок з першого погляду!
 
львицаДата: Субота, 26.03.2011, 12:28 | Сообщение # 27
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
Quote (Ромашка)
Поки вчуся на економіста. та не відчуваю себе там.

agree
Нічого страшного! В нас півкраїни економіку вивчають, а от за фахом працюють одиниці. Проте, по собі знаю, вища економічна освіта ЖІНЦІ не завадить happy В житті знайдем, як знання використати! Були б знання!
 
ЗіркаДата: Субота, 26.03.2011, 12:43 | Сообщение # 28
Зацікавлений
Група: Користувач
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
А мені 14. Я поки вчуся в школі міста Городок. В майбутньому планую займатись туризмом. Так от... smile
 
TyshДата: Субота, 09.04.2011, 08:27 | Сообщение # 29
Зацікавлений
Група: Користувач
Повідомлень: 24
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт усім!
Мене звати Тарас. Мені недавно виповнилось 18. Я з Києва і зараз вчуся в КПІ на електроніці(1 курс).Не сказав би,що шаленію від навчання,але збираюсь поступати ще кудись цього року.
 
DemoДата: Середа, 04.05.2011, 22:52 | Сообщение # 30
Аматор
Група: Користувач
Повідомлень: 71
Репутація: 3
Статус: Offline
Привіт. Я Тетяна. Я педагог. А ще економіст. Так от вийшло.
З свинками тільки знайомлюсь, але те, що то любов з півоберта, то точно. В мене любов така ж і до амадинок, і до папужок, і до канарейок і акваріумних риб...Тобто, це усе я маю. Побільше б часу на це все...))) Взагалі - оці усі істоти- це просто клас! А ще несказане відчуття, коли ти в відповідальності за них, а вони тебе люблять.
Чоловікові доводиться це все терпіти, мені- йти на якісь компроміси з ним, або робитися хитро-лагідною)))Так і живемо)).
А ще, між іншим, маю двох чудових діток, яких люблю більше за тварин))))
Ось таке моє резюме))
 
Форум » Кімната відпочинку » За філіжанкою кави » Давайте знайомитись! (Хто ти - господарю?)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

все о животных - породы собак, кошек, продажа, питомники, доска объявлений
 
Всі статті і матеріали є власністю нашого сайту! Тож свавільне копіювання - ЗАБОРОНЕНЕ! Ви повинні вказати адресу нашого сайту і автора статті,якщо хочете використати наші матеріали.