Субота, 20.04.2024, 04:05

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Форум » Кімната відпочинку » За філіжанкою кави » Найкращий фільм
Найкращий фільм
DemoДата: Вівторок, 10.05.2011, 16:07 | Сообщение # 31
Аматор
Група: Користувач
Повідомлень: 71
Репутація: 3
Статус: Offline
Хм. ніколи про це не думала, але ви праві, мабуть.
Хоч коли його в дитинстві дивилася, то так не думала. Плакала, співчувала. Ні, діти таки повинні дивитися такі фільми, щоб розвивати людяність. А то стрілялки і жахи дуже вже її, ту людяність, притуплюють.Вони не вміють жаліти і співпереживати.
Взагалі, я тепер не люблю дуже укр. нар. казок. Мені не повертається язик прочитати малій донечці, що змія з’їла свою дочку Оленку, чи мисливці розпороли вовкові живота, чи півник лисичку цок і в лобок і в писану торбу...Це, мабуть, з віком воно все інакше сприймається, а в дитинстві ніколи над цим не замислювалася, сприймала як належне.
"Хатіко" не зі смертельним закінченням, господар помирає майже на початку, фільм про життя собаки. Чимось таки схожий на Біма, звичайно. Я дивилася зі своїм сином і, чесно кажучи, він не так переймався жалісливим сюжетом, як я."Білий полон" був йому цікавіший, там більше пригод, а ХАТІКО треба дивитися серцем. Йому ж, на жаль, трохи було це робити нуднувато, БІМ же його взагалі не зацікавив, так до кінця і не додивився. Хоч він таки добрий хлопчик, домашній ( якщо ви вже подивилися БІДНОГО СИНКА, то саркастично усміхнетися при цих словах.)
Ні, таки треба нашим дітям давати дивитися такі фільми! Бо цю нішу заповнять бездушні американські мультики( не спорю, цікаві) або тупі стрілялки.
Про мультики: дивились недавно з дітьми в 3Д "Ріо". Класний мультик, особливо якщо в 3Д)))
 
АняДата: Вівторок, 10.05.2011, 17:32 | Сообщение # 32
Вірний сайтер
Група: Користувач
Повідомлень: 248
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (львица)
Я взагалі рахую самим садиськім фільмом картину "Білий Бім - чьорне вухо".

Це теж Ви до класики відносите? У нас в списку світової літератури для шостого класу є ця книга. Трохи складно собі уявити "Білий Бім - чорне вухо" - садиським фільмом... surprised
 
DemoДата: Вівторок, 10.05.2011, 20:35 | Сообщение # 33
Аматор
Група: Користувач
Повідомлень: 71
Репутація: 3
Статус: Offline
Львица мала на увазі, що там дуже багато жорстокості. Ну а чи драма це, чи садизм, Аня, вирішувати вам.))) Прочитали? Подивились? )))
 
львицаДата: Вівторок, 10.05.2011, 22:38 | Сообщение # 34
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
Quote (Аня)
Трохи складно собі уявити "Білий Бім - чорне вухо" - садиським фільмом...

Аня, звісно це не класика, але для мене в дитинсті жорстокішого фільму не було, ну спогади такі wacko
Я змогла подивитись тильки півтори серії, бо так ревіла, що пішла з кіно раніше, а книжку в кінці - навідь не читала - спитала в мамі, чи вони зустрілись - і все!
Звичайно, теперешні діти цього не зрозумиють. Зараз стільки крові та насилля, вбити людину в кіно і в житті - раз плюнути, про тварин взагалі мови нема. От я і борюсь з цим - як можу: на цьому сайті, до прикладу, або про добрі мульти розповідаючи.
Ми, до прикладу, усією родиною ходимо на мульти в кінотеатр, дивились "Воллі", "Вольта", "Панду-кунфу" та навідь "Рапунцель", а потім обговорюємо їх мораль та зміст.

Всеж Класика для мене - це заклик до моральності, доброти та краси душі, а не гонитва за наживою та першість любою ціною. no

 
АняДата: Середа, 11.05.2011, 14:38 | Сообщение # 35
Вірний сайтер
Група: Користувач
Повідомлень: 248
Репутація: 4
Статус: Offline
Demo, львица, ви мене Бімом справді зацікавили. Спробую пошукати книгу і прочитати.
Quote (Demo)
Про мультики: дивились недавно з дітьми в 3Д "Ріо". Класний мультик, особливо якщо в 3Д)))

Я теж недавно дивилася, правда, з інтернету качала і не в ЗД. Але всеодно дуже-дуже сподобалося!
 
DemoДата: Середа, 11.05.2011, 19:23 | Сообщение # 36
Аматор
Група: Користувач
Повідомлень: 71
Репутація: 3
Статус: Offline
Аня, книга переважно завжди цікавіша за фільм, але в саме цьому випадку можна і фільм подивитися, гарно знятий. Тільки, правда, він старенький і це відчувається якістю звуку, але, якщо захопить сюжет, то це буде не проблемою.
І ще на цю тему я би таки радила подивитися ІСТОРІЮ ХАТІКО. фільм новий, цікавий. знаний. Тільки вибирати раджу той, в якому знімався Річард Гір. Після нього вже можна і японську версію переглянути, якщо захочеться, з нього багато деталей можна почерпнути для повної картини.
Вчора нарешті подивилися ТРИ БОГАТИРІ І ШАМАХАНСЬКА ЦАРИЦЯ. Ну...так собі. Перша трилогія була цікавіша, а ця серія якось натягнута дуже.
 
АняДата: Середа, 11.05.2011, 19:52 | Сообщение # 37
Вірний сайтер
Група: Користувач
Повідомлень: 248
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Demo)
ТРИ БОГАТИРІ І ШАМАХАНСЬКА ЦАРИЦЯ

Я бачила. Чесно кажучи, кінцівка не сподобалася... sad
 
СонечкоДата: Субота, 28.05.2011, 07:53 | Сообщение # 38
Вірний сайтер
Група: Користувач
Повідомлень: 155
Репутація: 6
Статус: Offline
2012 мене вразив більше ніж Аватар,але ,чесно кажучи, Аватар вже переглядала разів три,а 2012 - разу вистарчило.Цікаво,правда?
До речі,хто ходив на піратів?
 
львицаДата: Неділя, 12.06.2011, 12:50 | Сообщение # 39
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
Мій старший син ходив. Дуже задоволений. Але нам "Пірати" і по компу подобаються, так що оцінка в "ТРи - Д" від нас - суб"єктивна biggrin

Додано (12.06.2011, 12:50)
---------------------------------------------
Сьогодні сходили усі разом на "Панда-кунфу 2". Віддихнули, посміялись.
але був ще й прикол в залі:
мала дитина поряд в тата питає: "Хто така панда - кунфу?"
Відповідь тата: "Це ВЕДМЕЖАТКО, що знає КАРАТЕ" happy

 
AngelДата: Понеділок, 27.06.2011, 03:14 | Сообщение # 40
Початківець
Група: Користувач
Повідомлень: 18
Репутація: 4
Статус: Offline
Мне очень понравились фильмы:
Начало, Престиж, Иллюзионист (рекомендую сначала смотреть Иллюзионист и только потом Престиж),
Господин Никто - очень глубокий фильм, Ларго Винч - 50 на 50,Легенда о пианисте.
Серенада Солнечной долины - для любителей джаза(с участием оркестра Гвена Миллера), Человек дождя, Пианино.
Из сериалов - Криминал Майнз(неплохой, но очень тяжелый, много подробностей преступлений), Менталист, Касл.
Доктор дорогих домов.


Розплідник морських свинок JackPot(перуанська, лункарія перуанська, альпака, шелті)
e-mail guinea_pigs@mail.ru
ICQ 406205047
http://jackpot.3dn.ru/
 
DemoДата: П`ятниця, 19.08.2011, 22:20 | Сообщение # 41
Аматор
Група: Користувач
Повідомлень: 71
Репутація: 3
Статус: Offline
Подивилася тільки що Повстання планети мавп.
Сподобалося. Трохи по-американськи і,може, такий собі фільмець на один разок, але було цікаво. Як на мене, можна було б його ще цікавіше подати, особливо другу половину, але, напевно, то я вже придираюся.
 
ЯринкаДата: П`ятниця, 07.09.2012, 14:53 | Сообщение # 42
Добре піклується за свинкою
Група: Користувач
Повідомлень: 126
Репутація: 1
Статус: Offline
Я дивилась дуже багато фільмів та мультфільмів, але найбільше мені сподобались:
1.Достучатса до небес.
2.Час.
3.Бригада М.
 
Форум » Кімната відпочинку » За філіжанкою кави » Найкращий фільм
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:

все о животных - породы собак, кошек, продажа, питомники, доска объявлений
 
Всі статті і матеріали є власністю нашого сайту! Тож свавільне копіювання - ЗАБОРОНЕНЕ! Ви повинні вказати адресу нашого сайту і автора статті,якщо хочете використати наші матеріали.