Субота, 27.04.2024, 00:36

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Живий куточок » Проблеми зі здоров'ям » Ветеринарна консультація
Ветеринарна консультація
львицаДата: Субота, 26.03.2011, 13:26 | Сообщение # 16
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
tanyakvitka, виключіть з раціону весь сочний корм, лишіть тільки сіно та сухий корм !. В поїлку налийте слабенький росчин ромашки або марганцю. Треба дати свинці або смекту ( з інсулінового шприця без голкі кожні 4 години) або лінекс - 1/4 капсулы - 4 рази в день (теж розведений і зі щприця), до повного одужання.

Газів та здуття немає?

Ще радять дати пробіотікі, але я не знаю, чи в нас є вже таке. Можете спитати в ветаптеках. Гарні відгукі про PRO-KOLIN. Доза як для кошенят. Але я не використовувала, тож не знаю.

Слідкуйте за вагою!!! Якшо пагано їстиме та не питиме, то требе буде зі шприця годувати. Буде робитись гірше - несіть до лікаря, щоб вколов антибіотик, Глюкозу та Вітамін С.

Поправляйтесь!

 
tanyakvitkaДата: Субота, 26.03.2011, 15:05 | Сообщение # 17
Зацікавлений
Група: Користувач
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
а як це-вуглика? він вчора зїв калу, а сьогодні живий wacko нічого не розумію. він не млявий, трохи спокійніший, ніж звичайно, але на хворого не виглядає. просто має пронос. help

Додано (26.03.2011, 15:05)
---------------------------------------------
мені здається в нього є гази. зараз ккплю шприц і смекту, напою. дякую. smile

 
львицаДата: Субота, 26.03.2011, 18:02 | Сообщение # 18
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
Добре, давайте ліки та слідкуйте за поведінкою. Стане гірше - треба колоти.
Але, сподіваюсь, менеться. Лікі давайте докі понос не пройде і ще день для профілактикі.

Здоров"я вам!

 
ЮраДата: Четвер, 31.03.2011, 07:47 | Сообщение # 19
Зацікавлений
Група: Користувач
Повідомлень: 33
Репутація: 1
Статус: Offline
Чудовий спеціаліст є як їхати з Церкви юри в сторону Сихова. За привокзальним.
 
львицаДата: Четвер, 31.03.2011, 20:10 | Сообщение # 20
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
Quote (Юра)
їхати з Церкви юри в сторону Сихова. За привокзальним.

Але й пояснення happy . в житті не найду.
Вулиця хоч яка?
Ви у нього свинок лікували, чи так - хтось казав?
Бо я знаю вете, в якого реально лікувались. Якщо комусь треба.

 
tanyakvitkaДата: Понеділок, 04.04.2011, 20:48 | Сообщение # 21
Зацікавлений
Група: Користувач
Повідомлень: 26
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякуємо всім за поради, наш Кузя здоровий вже давно =) Ми давали йому смекту і на наст. день все вже було добре. Ще день давали смекту для профілактики і все =) Зараз здорові і щасливі happy
 
123Дата: Вівторок, 05.04.2011, 07:23 | Сообщение # 22
Гарний писака
Група: Користувач
Повідомлень: 86
Репутація: 3
Статус: Offline
tanyakvitka, Це чудово!Дуже рада за Вас!

[img]http://www.zoometric.ru/008000_....mg]
 
AngelДата: Понеділок, 27.06.2011, 02:52 | Сообщение # 23
Початківець
Група: Користувач
Повідомлень: 18
Репутація: 4
Статус: Offline
Ljhtчі, якщо не знаєте до якого лікаря звернутися, спробуйте пошукати форуми де спілкуються власники шиншилл. Особливо в Західній Україні цих тваринок дуже багато. Ветеринарний лікар, що тямить у лікванні шиншилл, скоріше допоже вашій тваринці, ніж той, що звик лікувати лише корів та свиней, собак та кішок.

Розплідник морських свинок JackPot(перуанська, лункарія перуанська, альпака, шелті)
e-mail guinea_pigs@mail.ru
ICQ 406205047
http://jackpot.3dn.ru/
 
DemoДата: П`ятниця, 12.08.2011, 17:46 | Сообщение # 24
Аматор
Група: Користувач
Повідомлень: 71
Репутація: 3
Статус: Offline
Захворіла наша свинка. Зранку повна апатія, дуже мало їсть, нахохлився. Що робити???
В ветлініках на свинках в нас не дуже то розуміються(.
Є підозра, що міг змерзнути.

Додано (12.08.2011, 17:39)
---------------------------------------------
Прочитала, що це може бути причина в глистах.
Друга свинка почувається нормально. Порадьте чимось, будь ласка!!!!!

Додано (12.08.2011, 17:46)
---------------------------------------------
Вечером почувався добре, грався, пищав, просив їсти. Зранку притих. Їсти вже не просив. Виносили на вулицю - майже не бігав. Ситуація не міняється.

 
львицаДата: П`ятниця, 12.08.2011, 20:52 | Сообщение # 25
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
Така швидка реакція від глистів певно що не наступає. Могла щось не те з"їсти, якщо траву давали, могла й застудитись, якщо десь на протязі була. Але при застуді ще хрипи або соплі бувають, чхати починає.
Це скоріш за все проблеми з кишково-шлунковим трактом.
Треба догодовувати, бо якщо не їсть - не какає, а це тягне ускладнення. Можна в докорм какулю здорової свинки додати (відсадіть, щоб точно знати що від здорової,якщо разом тримали). Гляньте тут про докорм http://forum.svinki.ru/index.php?showtopic=30447
Опишіть - що давали за день до того. Живіт не здутий? Як дихання?
Колоти зможете?
 
DemoДата: П`ятниця, 12.08.2011, 22:26 | Сообщение # 26
Аматор
Група: Користувач
Повідомлень: 71
Репутація: 3
Статус: Offline
На застуду таки не схоже. Не чхає, не сопляє.
Син бачив, як він дуже рідким покакав.
Від їжі відмовляється зовсім, погодувала уже зі шприца дитячою безмолочною кашею і додала аскорбінки. Скільки йому давати такої їжі???
Колоти зможу, тільки не знаю чим.
Вечером дала свіжої трави, якої нарвала в темноті. Можливо, щось там не те попало...(((
Про те чи не здутий живіт судити важко. Здається, що таки трохи здутий.

Додано (12.08.2011, 21:50)
---------------------------------------------
Завтра повезу до ветеринара, але вже переконалася колись на своєму хворому коту про їхню безвідповідальність і халатне ставлення. А про свинку і мови нема. На днях померла свинка моєї подруги, ветеринар розвів руками і сказав, що всяке може бути. Вколов антибіотик і все. Що робити???!!!

Додано (12.08.2011, 22:05)
---------------------------------------------
львица, дякую за ссилку. Ще повністю не прочитала, але виникло питання. Бачу, що дитячою кашкою дуже захоплюватися не варто, бо може бути від неї вздуття. Тих всіх гранулок, про які там описано в нас я не бачила. Який вихід? Чим годувати? Взяла собі на замітку стосовно бактерій типу лінекса, зараз дам. Маю дуууууже велику надію, що до завтра Хрустику стане краще!!! Якось так все несподівано сталося...

Додано (12.08.2011, 22:26)
---------------------------------------------
Урааааа!!!! Жує сіно!!!!

 
львицаДата: П`ятниця, 12.08.2011, 23:43 | Сообщение # 27
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
Якщо сіно їсть - супер! Сочні корми зараз не давайте. Меліть на кавомолці сухий корм, додавайте пробіотики.
Це від трави з нічною росою могло статись. Наш перший свин так загинув, я писала.
Ветеринар скоріш за все стане антибіотики колоти - не варто. Краще глюкозу та вітамін С.
Зараз ссилку пошукаю на "коктель здоров"я" і ще подивіться, як пронос лікувати.

Додано (12.08.2011, 23:43)
---------------------------------------------
Коктейль: глюкоза 5% + аскорбинка 5% + физраствор. Всего по 1-2 кубика, т.е. мл. в холку колоть или выпаивать

живот вздутый - Но-шпа в инъекциях из расчета 0,2 мл на 1 кг веса 2 раза в день. Эспумизан суспензия 0,5-1,0 мл 4 раза в день.

 
DemoДата: Субота, 13.08.2011, 09:42 | Сообщение # 28
Аматор
Група: Користувач
Повідомлень: 71
Репутація: 3
Статус: Offline
Величезне спасибі.
Вчора вечером він став вже їсти трохи сухої травички, більше рухатися, вмився і навіть став на задні лапки. Це все сталося незадовго після того, як я погодувала його кашкою з аскорбінкою.А ще робила йому масаж животика.
Зранку я вже чекала, що він буде повністю здоровеньким. Та все ще почуває себе не дуже добре. Візьмемося за лікування серйозніше. Якщо з ним щось трапиться - я собі не пробачу. Це ж через халатність: забули вдень нарвати трави, верталися пізно вечером, нарвали і зразу дали її свинкам.
 
львицаДата: Субота, 13.08.2011, 17:13 | Сообщение # 29
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
Так скоро одуження не настане - десь через 3-4 дні. Тому що дуже вже довгий кішківник у свинок і докі вся "бяка" вийде - має пройти час. Але слідкуйте за станом, догодовуйте. якщо мало їсть, але зелені та сочних кормів докі ще не давайте.
А траву з росою - це часта помилка, проте не всім свинка шкодить, от люди і розслабляються. Не переживайте. Просто наступного разу - дайте просохнути трішки - і все.
Поправляйтесь.
 
DemoДата: Неділя, 14.08.2011, 21:42 | Сообщение # 30
Аматор
Група: Користувач
Повідомлень: 71
Репутація: 3
Статус: Offline
Свинчику вже набагато краще. Лєна, велике спасибі за допомогу.
 
Форум » Живий куточок » Проблеми зі здоров'ям » Ветеринарна консультація
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

все о животных - породы собак, кошек, продажа, питомники, доска объявлений
 
Всі статті і матеріали є власністю нашого сайту! Тож свавільне копіювання - ЗАБОРОНЕНЕ! Ви повинні вказати адресу нашого сайту і автора статті,якщо хочете використати наші матеріали.