Четвер, 28.03.2024, 14:48

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Живий куточок » Проблеми зі здоров'ям » Понос від трави
Понос від трави
МеріДата: Неділя, 24.04.2011, 13:31 | Сообщение # 1
Зацікавлений
Група: Користувач
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Всім привіт. Будь-ласка, порадьте мені щось, бо я не знаю вже що робити. Як тільки я даю своїй свиночці травички, навіть дуже мало-із саду, то в неї зразу міняється кал-стає дуже м'який, я б сказала для неї рідкий. Коли перестаю давати трави-все нормально. Невже я незможу її годувати травичкою ціле літо-а вона травичку так любить.
 
львицаДата: Неділя, 24.04.2011, 14:51 | Сообщение # 2
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
Мері, якщо понос, або просто послаблення, то не давайте свижої трави ні в якому разі!!! Порушиться правильна робота травної системи і можете загубити свинку!!!

Ви свіжу траву даєте?

Спробуйте її трішкі підвялювати: у духовці навіть можна, щоб швидше (тільки не в мікрохвильовій), або звечора нарвати, розкласти сохнути і давати тільки на другій день.
Привчати треба буквально з 5-10 травинок раз в день! Якщо за тиждень усе буде добре - можете 2 рази на день дати. Краще кількість годувань збільшити, ніж порціі.

Давайте їй деревій(тисячулистник по інакшому). Він протипоносній, навідь індюшатам дають.

Ну, і якщо не поможе. то будете сушити на свіже сіно і давати сіном. Це не страшно, користні речовини та клідчатка в свіжому сіні не поступаються траві, а вологі меньше.

Пильнуйте, будьте обережні!

 
salamati71Дата: Середа, 27.04.2011, 07:37 | Сообщение # 3
Аматор
Група: Користувач
Повідомлень: 47
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (Мері)
Всім привіт. Будь-ласка, порадьте мені щось, бо я не знаю вже що робити. Як тільки я даю своїй свиночці травички, навіть дуже мало-із саду, то в неї зразу міняється кал-стає дуже м'який, я б сказала для неї рідкий. Коли перестаю давати трави-все нормально.

Значить ваша свинка не переносить свіжу траву.
Рвіть, сушіть, або прив'ялюйте і давайте в такому вигляді.
Навіщо проводити експерименти якщо факт доведено.
Ще один варіант все-таки можна розглянути: спробувати нарвати трави в іншому месці.Але краще її всеж прив'ялити. Зранку зірвали - ввечері дали. Якщо не прийме, буде слабити знову - ваш варіант рвати і сушити.


Сайт питомника Скинленд
Всеукраинский форум питомников породистых морских свинок Украины
 
МеріДата: Середа, 27.04.2011, 21:11 | Сообщение # 4
Зацікавлений
Група: Користувач
Повідомлень: 21
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за пораду. Але річ у тому, що минулого року осінню, коли мені її подарували, я ще тоді їй трішки щипала травички і нічого не було-була здорова, і кал нормальний був. А цього року навіть не знаю що сталося? Чому такі переміни?
 
львицаДата: Четвер, 28.04.2011, 00:14 | Сообщение # 5
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
Свинка підросла, флора в кішківнику змінилась, порциї трави зросли, тай трава зараз соковитіша, тим більш після зимового сухохо корму.

Причини не дуже важливі, головне виправити становище на краще wink

 
salamati71Дата: Четвер, 28.04.2011, 15:02 | Сообщение # 6
Аматор
Група: Користувач
Повідомлень: 47
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (salamati71)
Дякую всім за пораду. Але річ у тому, що минулого року осінню, коли мені її подарували, я ще тоді їй трішки щипала травички і нічого не було-була здорова, і кал нормальний був. А цього року навіть не знаю що сталося? Чому такі переміни?

Возможно ,что в том месте,где вы рвете траву,появились новые растения,травка другая.
Семенам свойственно рассеиваться...
В этот год растет только трава,а та следущий добавились одуванчики,или еще что-то незаметное для глаза.Ветром занесло семена.
Вы не заметили перемен, а свинка отреагировала.
Ну и еще возможен банальный передоз травы.Бывает,хозяин из благих намерений,витаминчики для любимой свиночки! как навалит травы...
Не успевает кишечник перестроиться на новые пищевые изыски.Постепенно вводят,по жменьке.Ну и сено не исключается,трава хорошо,но сено должно быть круглый год.
Вы про сторение внутренних органов что-то читали?Анатомические подробности про свинку знаете?
Нет,тогда вперед,заходите на наш сайт и читайте.
Не хотите,ищите инфу в инэте.
Новая пища вводится свинкам постепенно,кишечник у них устроен так,что не могут они прокакаться сразу,или срыгнуть,если пища некачественная или не подошла.
Начинается процесс брожения,потому как чтобы переварить пищу и выдать какашки в итоге happy ей нужно 5-7 дней.Ну нет у них перестальтики как у человека или собаки к примеру.Ей постоянно нужно проталкивать еду,чтобы какашки вываливались happy .Потому и понос лечить крайне тяжело.Вот потому и жуют постоянно,чтобы протолкнуть пищу по пищеводу.
Учим матчасть,анатомию,читаем. biggrin
Надеюсь,что что-то пояснила и инфа пригодилась.
Да, и овощи-фрукты нужно давать не сразу несколько видов, наваливая по типу салата,а сначала один вид,потом другой с интервалом хотя бы 30 мин.Дали морковки, выдержали время, можно уже и буряка дать, выдержали время,яблочко порезали.
3 р в день сочных кормов достаточно.
Со временем научитесь давать столько сочных кормов, чтобы свинка его съедала сразу и он не валялся по клетке.

Додано (28.04.2011, 15:02)
---------------------------------------------

Quote (Мері)
Причини не дуже важливі, головне виправити становище на краще

Причина очень важна.
Именно причину нужно искать,потому как лечение жкт очень тяжело проходит.
И только так можно исправить положение - находить причину, причем вдумчиво.


Сайт питомника Скинленд
Всеукраинский форум питомников породистых морских свинок Украины


Сообщение отредактировал salamati71 - Четвер, 28.04.2011, 15:09
 
львицаДата: Четвер, 28.04.2011, 22:40 | Сообщение # 7
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
Quote
Можливо, що в тому місці, де ви рвете траву, з'явилися нові рослини, травичка інша.
Насінню властиво розсіюватися ...
У цей рік росте тільки трава, а та следуючий додалися кульбаби, або ще щось непомітне для ока. Вітром занесло насіння. Ви не помітили змін, а свинка відреагувала.
Ну і ще можливий банальний передоз трави. Бивает, господар з благих намірів, вітамінчики для коханої свіночкі! як навалить трави ...
Не встигає кишечник перебудуватися на нові харчові ізискі. Поступово вводити треба, по жменьці. Ну і сіно не виключається: трава добре, але сіно має бути цілий рік.
Ви про будови внутрішніх органів щось читали? Анатомічні подробиці про свинку знаєте?
Ні? Тоді вперед, заходьте на сайт і читайте.
Не хочете - шукайте інфу в ІНЕТ.
Нова їжа вводиться свинкам поступово, кишечник у них влаштований так, що не можуть вони прокакаться відразу, або зригнуть, якщо їжа неякісна або не підійшла.
Починається процес бродіння, бо щоб переварити їжу і вивести її потрібно 5-7 днів. Ну немає у них престальтикі як у людини або собаки до прикладу. їй постійно потрібно проштовхувати їжу, щоб спорожнювати кішківник. Тому і пронос лікувати вкрай важко. Ось тому й жують постійно, щоб проштовхнути їжу по кишках.
Вчимо матчастину, анатомію, читаємо!
Сподіваюся, що щось пояснила і інфа згодилася.
Так, і овочі-фрукти потрібно давати не відразу декілька видів, навалюючи за типом салату, а спочатку один вид, потім інший з інтервалом хоча б 30 хвилин. Далі морквини, витримали час, можна вже й буряка дати, витримали час, яблучко порізали.
3 р. в день соковитих кормів достатньо.
З часом навчитеся давати стільки соковитих кормів, щоб свинка їх з'їдала відразу і вони не валявся по клітці.
 
AngelДата: Понеділок, 27.06.2011, 02:35 | Сообщение # 8
Початківець
Група: Користувач
Повідомлень: 18
Репутація: 4
Статус: Offline
А ще такі прояви бувают при кокцидиозі. Від цього 2-3 раза за сезон пропоюють свинку трисульфоном або байкоксом. Для профилактики.

Розплідник морських свинок JackPot(перуанська, лункарія перуанська, альпака, шелті)
e-mail guinea_pigs@mail.ru
ICQ 406205047
http://jackpot.3dn.ru/
 
salamati71Дата: Середа, 29.06.2011, 23:47 | Сообщение # 9
Аматор
Група: Користувач
Повідомлень: 47
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (Angel)
А ще такі прояви бувают при кокцидиозі. Від цього 2-3 раза за сезон пропоюють свинку трисульфоном або байкоксом. Для профилактики.

Добавлю сюда интертрим инъекционный,аналог трисульфону,но концентрация в 2р. меньше.
Потому и разводить интертрим нужно не 1мл/1л воды,а 2мл/1л воды.


Сайт питомника Скинленд
Всеукраинский форум питомников породистых морских свинок Украины
 
львицаДата: Четвер, 30.06.2011, 00:22 | Сообщение # 10
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
Дівчата, добавте будьласка самі в тему про хвороби та лікування цей кокцідоз: симптоми та дозування. Щоб я щось не наплутала. Ось сюди http://morski-svinki.at.ua/forum/6-169-1
Дякую!
 
Форум » Живий куточок » Проблеми зі здоров'ям » Понос від трави
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

все о животных - породы собак, кошек, продажа, питомники, доска объявлений
 
Всі статті і матеріали є власністю нашого сайту! Тож свавільне копіювання - ЗАБОРОНЕНЕ! Ви повинні вказати адресу нашого сайту і автора статті,якщо хочете використати наші матеріали.