Четвер, 18.04.2024, 12:17

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Живий куточок » Морська свинка » Як приручити маленьку морську свинку після покупки? (Як зробити щоб вона не сумувала.)
Як приручити маленьку морську свинку після покупки?
МусяДата: Вівторок, 31.01.2012, 14:30 | Сообщение # 1
Початківець
Група: Користувач
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Я купила морську свинку -дівчинка Муся . Допоможіть мені бо вона скучає . В зоомагазині їх було багато , а тепер вона одна . Вчора ми її гладили, гралися ( не цілий день ), а потім поставили на ніч. В ночі вона не спала, а бігала по клітці і пищала, гризла прутики дверки в клітці.А тепер вдень відсипається. Ось така пуська:
Прикрепления: 8712241.jpg (69.8 Kb)
 
МусяДата: Вівторок, 31.01.2012, 14:35 | Сообщение # 2
Початківець
Група: Користувач
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
На тій її погано видно ось ще одна
Прикрепления: 1012444.jpg (67.0 Kb)
 
ЛерочкаДата: Середа, 01.02.2012, 15:09 | Сообщение # 3
Початківець
Група: Користувач
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
я тобі допоможу у мене теж була така проблема Муся, ось що я зробила коли я приходила додому я завжди брала її на руки і гралась з нею Муся,правда маша ві ві ві ві от бачиш Муся,
Прикрепления: 8960779.noext (0.0 Kb)
 
ЯринкаДата: П`ятниця, 17.08.2012, 16:43 | Сообщение # 4
Добре піклується за свинкою
Група: Користувач
Повідомлень: 126
Репутація: 1
Статус: Offline
Зроби їй сховок, щоб вона не почувала себе покинутою, адже в ньому їй буде тепло та комфорто і помаленьку приручай її до себе. Ось ссилка, про те як робити схованку http://morski-svinki.at.ua/forum/5-153-1 yawn
 
Форум » Живий куточок » Морська свинка » Як приручити маленьку морську свинку після покупки? (Як зробити щоб вона не сумувала.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

все о животных - породы собак, кошек, продажа, питомники, доска объявлений
 
Всі статті і матеріали є власністю нашого сайту! Тож свавільне копіювання - ЗАБОРОНЕНЕ! Ви повинні вказати адресу нашого сайту і автора статті,якщо хочете використати наші матеріали.