П`ятниця, 19.04.2024, 20:42

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Живий куточок » Морська свинка » Морські свинки і кролики (утримування разом)
Морські свинки і кролики
DemoДата: Середа, 20.07.2011, 11:14 | Сообщение # 1
Аматор
Група: Користувач
Повідомлень: 71
Репутація: 3
Статус: Offline
Я вже кілька разів бачила у магазинах, що у великих клітках тримають декоративних кроликів разом зі свинками. Чи подобається їм самим таке сусідство? Що ви про це думаєте?
А ще чула, що любителі кроликів спеціально дають їм в компвнію свинок і тоді кролики не хворіють своїмии кроликовськими хворобами. Це дійсно правда чи міф?
 
КисаДата: Середа, 20.07.2011, 11:22 | Сообщение # 2
Добре піклується за свинкою
Група: Користувач
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
я про таке нечула і нечитала ви в львіци спитайте вона у нас найрузумніша
неображайтесь якрщо я сказала що львіца найрузумніша
 
львицаДата: Середа, 20.07.2011, 12:58 | Сообщение # 3
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
На цю тему ми зараз якраз робимо нову статтю.
Річ у тім, що раніше я теж вважала що кроликів та свинок можна тримати разом, і про хвороби чула.
Але обговорили це на інших сайті і ПРАВДА виявилась інакша.

Річ у тім, що трмати разом свиночок та кроликів можна ЛИШЕ МАЛИМИ. Тоді їх розміри більш - меньш співпадають. А от потім починаються проблеми.
У кроликів та свинок різні особливості годування та способу життя.
Я ще не встигла статтю перекласти, тому можете переглянути ссилку http://morsvinki.ru/article/39-uxod/77-02.html Думаю, російську більш-меньш усі розумиють.
Згодом - поміняємо і тут дані, бо якщо є хоч якийсь ризик для тваринок - ми не можемо цього рекомендувати.
 
DemoДата: Четвер, 21.07.2011, 16:50 | Сообщение # 4
Аматор
Група: Користувач
Повідомлень: 71
Репутація: 3
Статус: Offline
львица, дякую за корисну інформацію. Якщо чесно, то щось схоже я і думала почути. Та на це питання мене надихнула проблемка, яка сталась в моїх родичів. А саме: масове здихання кролів від якоїсь хвороби. Кролики привиті вакциною, та все одно на них час від часу нападає якийсь мор. То я мала надію, що байка про спільне утримання і те, що свинки рятують кроликів може бути правдою.
А якщо утримувати в сусідній з кроликами клітці кілька м. свинок? Чи це таки міф?
 
львицаДата: Четвер, 21.07.2011, 19:45 | Сообщение # 5
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
Quote (Demo)
А якщо утримувати в сусідній з кроликами клітці кілька м. свинок? Чи це таки міф?

Схоже що такі міф sad
Ті, хто тримав обох тавринок, стверджують. що і хвороби в них різні, тому свинка кроликам не допоможе, хоча сама може заразитись глистами та паразитами від кроликів.
Тут справа у ще одному протеріччі: у здатності свинки ЗАБИРАТИ хвороби на себе.
Зараз це дуже обговорюється: чи може морсвинка "забирати" хворобу на себе і тим самим рятувати інших істот (і людей, і тварин). Не знаю, я ще не склала остаточно думки про це...
Але у любому випадку - рятуючи когось свинка має загинути. Ось чи можна таке приймати - не знаю.
Ви можете спробувати спільне утримання, але моральність такого експеременту дуже проблемна.
 
salamati71Дата: П`ятниця, 22.07.2011, 03:16 | Сообщение # 6
Аматор
Група: Користувач
Повідомлень: 47
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (львица)
Зараз це дуже обговорюється: чи може морсвинка "забирати" хворобу на себе і тим самим рятувати інших істот (і людей, і тварин). Не знаю, я ще не склала остаточно думки про це...

Эти домыслы пошли от не особо благонадежных,с позволения сказать,целителей.
Да,я тоже читала и бывала на сайтах,где предлагают лечение морскими свинками.
Это шарлатанство.
А содержать кроликов и морсвинок вместе нельзя.


Сайт питомника Скинленд
Всеукраинский форум питомников породистых морских свинок Украины


Сообщение отредактировал salamati71 - Субота, 23.07.2011, 02:25
 
DemoДата: П`ятниця, 22.07.2011, 11:50 | Сообщение # 7
Аматор
Група: Користувач
Повідомлень: 71
Репутація: 3
Статус: Offline
Дякую за консультацію. Звичайно, я не збираюся жертвувати своїми свинками.
 
ЯринкаДата: П`ятниця, 17.08.2012, 17:10 | Сообщение # 8
Добре піклується за свинкою
Група: Користувач
Повідомлень: 126
Репутація: 1
Статус: Offline
Дякую за поради, я не знала цього...Перше як їздила до бабусі в село, щоб йому сумно не було то з кроликами садила... Добре що нічого страшного не сталось. whine
 
natashevchuk1995Дата: Четвер, 27.11.2014, 22:50 | Сообщение # 9
Початківець
Група: Користувач
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
підкажіть, будь ласка, що робити, коли морська свинка сильно общипала шерсть на кролику. Чого так відбувається і що з цим робити????
 
Форум » Живий куточок » Морська свинка » Морські свинки і кролики (утримування разом)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

все о животных - породы собак, кошек, продажа, питомники, доска объявлений
 
Всі статті і матеріали є власністю нашого сайту! Тож свавільне копіювання - ЗАБОРОНЕНЕ! Ви повинні вказати адресу нашого сайту і автора статті,якщо хочете використати наші матеріали.