П`ятниця, 29.03.2024, 17:42

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Живий куточок » Проблеми зі здоров'ям » маленькі прищики
маленькі прищики
БульбашкаДата: Вівторок, 18.01.2011, 13:45 | Сообщение # 1
Аматор
Група: Користувач
Повідомлень: 63
Репутація: 2
Статус: Offline
декілька днів назад я купила малесенького морського свинтуса. помітила, шо в нього на тілі де-не-де якісь маленькі білі прищики. що це може бути ?
 
ЛанаДата: Вівторок, 18.01.2011, 16:31 | Сообщение # 2
Файний господар
Група: Адміністратор
Повідомлень: 447
Репутація: 21
Статус: Offline
Бульбашка, Можете точніше описати їх.А краще фотографію вставте.

Адміністратор сайту
 
БульбашкаДата: Вівторок, 18.01.2011, 16:49 | Сообщение # 3
Аматор
Група: Користувач
Повідомлень: 63
Репутація: 2
Статус: Offline
їх неможливо сфотогрфувати бо це дуууже маленькі прищики. я їх просто відчуваю. от глажу маленького і натикаюсь на них. можливо це якісь підшкірні паразити ?
 
львицаДата: Вівторок, 18.01.2011, 18:36 | Сообщение # 4
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
А як з шерстю - не вилазить? Свинка не чухається? Як вона їсть та чи не має поносу?
Якщо все решта нормально, то просто поспостерігайте за цими прищиками: чи вони зростають, чи пропадають, гнояться, або незмінні.
З підшкірних паразитів в свинок бувають підшкірні кліщі, але вони дуже дрібні та ураження ними має інші симптоми.
 
БульбашкаДата: Вівторок, 18.01.2011, 18:55 | Сообщение # 5
Аматор
Група: Користувач
Повідомлень: 63
Репутація: 2
Статус: Offline
львица, є маленькі залисини на тілі, але шерсть не вилазить . інколи помічаю чухається саме в тих місцях, де є прищики. проблем з травленням немає , активний. що ж то таке ?(
 
львицаДата: Вівторок, 18.01.2011, 20:32 | Сообщение # 6
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
Якщо чухае, то скорше якась болячка. Це може бути грибок, але без аналізів вета (соскоб роблять і висівають), важко визначити що це. Лікувати треба конкретним препаратом від конкретного вірусу. Тому їдіть до лікаря.
 
БульбашкаДата: Вівторок, 18.01.2011, 20:39 | Сообщение # 7
Аматор
Група: Користувач
Повідомлень: 63
Репутація: 2
Статус: Offline
в моєму місті немає ветеринарів, які б змогли вилікувати морську свинку
 
ЛанаДата: Вівторок, 18.01.2011, 22:56 | Сообщение # 8
Файний господар
Група: Адміністратор
Повідомлень: 447
Репутація: 21
Статус: Offline
Бульбашка, А ви не можете на вихідних зїздити до іншого міста? Справа в тім,що якщо є залисини,то це вже серйозний діагноз, а саме грибок,лишай...А без лікування свинка загине.Крім того ліки дуже токсичні і без рецепту давати може виявитись смертельно.

Адміністратор сайту
 
львицаДата: Вівторок, 18.01.2011, 23:07 | Сообщение # 9
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
Можу порадити вета у Львові. Принаймі підшкірного кліща вони в моєї свинкі діагностували та вилікували.
 
БульбашкаДата: Середа, 19.01.2011, 13:26 | Сообщение # 10
Аматор
Група: Користувач
Повідомлень: 63
Репутація: 2
Статус: Offline
Лана, не маю можливості. це не те щоб просто залисини, а місця , де у нього стирчить в різні сторони шерсть виглядають трохи лисими. це не замітно на перший погляд, але якщо придивитись, то видно . можливо це так і має бути. порода свинки абіссинська

Додано (19.01.2011, 13:26)
---------------------------------------------
львица, а звідки в свинки таке могло завестись зимою ? (якщо це дійсно якись підшкірний кліщ)

 
львицаДата: Середа, 19.01.2011, 22:10 | Сообщение # 11
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
Бульбашка, то це напевне просто розеткі такі, трохі розкритіші. Ще за вухами є залисіни - це теж нормально.

Що до підшкірного кліща, то ним заражаються під час утримання свинок разом. Переважно це відбувається в магазині та на ринку. А от проявитись він може і через півроку, коли ви, приміром, корм поміняєте, свіжу траву давати почнете, або ще від якого стресу чи послаблення імунітету. свинка починає чухатись надміру, з"являються начьоси та струпья запеклої крові, шерсть випадає, тощо.
Але це легко лікується, якщо вчасно взятись.

 
БульбашкаДата: Четвер, 20.01.2011, 10:58 | Сообщение # 12
Аматор
Група: Користувач
Повідомлень: 63
Репутація: 2
Статус: Offline
львица, чухається((( шось мені здається, шо це і є кліщ..а він міг через тирсу передатись ? бо я в перші дні купила якусь не звичну тирсу - якісь темно сірі пресовані шаріки. а мій свинтус на тій тирсі був шось дуже неспокійний. вирішила змінити підстилку
 
львицаДата: Четвер, 20.01.2011, 13:11 | Сообщение # 13
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
Як часто чухається? Бо вони інколи чухаються, як і люди. аби не постійно та довго.
Може бути алергія на тирсу. Спробуйте змінити її.
Я використовую гранюльовану тирсу: по виду як фарш з дерева на крупній мьясорубці помелений happy
Наявність кліща може виявити лише ветеринар, коли зробить шкребок. Але при кліщі є розчьоси та сухі кровьяні лушпинкі в місцях розчісування.
Почитайте нашу статтю про паразитів.
 
БульбашкаДата: Четвер, 20.01.2011, 13:21 | Сообщение # 14
Аматор
Група: Користувач
Повідомлень: 63
Репутація: 2
Статус: Offline
та час від часу чухається..але помітила, що чухається в тих самих місцях
 
львицаДата: Четвер, 20.01.2011, 13:25 | Сообщение # 15
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
Якщо паразити якісь, чи тим більше підшкірний кліщ, то вона буде не просто чухатись, а розцарапувати себе, може до крові і навіть пищати від болю.
 
Форум » Живий куточок » Проблеми зі здоров'ям » маленькі прищики
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

все о животных - породы собак, кошек, продажа, питомники, доска объявлений
 
Всі статті і матеріали є власністю нашого сайту! Тож свавільне копіювання - ЗАБОРОНЕНЕ! Ви повинні вказати адресу нашого сайту і автора статті,якщо хочете використати наші матеріали.