П`ятниця, 29.03.2024, 09:38

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Живий куточок » Проблеми зі здоров'ям » Утворення на шиї
Утворення на шиї
ЗінульчикДата: Середа, 27.04.2011, 21:38 | Сообщение # 1
Початківець
Група: Користувач
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене виникла проблема з моєю морською свинкою в неї на шиї зявилось дивне утвореня подібне на лишай чи на вавку це утвореня сухе і на ньому нормально росте шерсь не лисіє і навіть невипадають волосинки і вона часто його чухає підскажіть що це таке?
 
ЛанаДата: Середа, 27.04.2011, 22:15 | Сообщение # 2
Файний господар
Група: Адміністратор
Повідомлень: 447
Репутація: 21
Статус: Offline
Зінульчик, Можна детальніше? Це схоже на нарив? Під шкірою не відчуваєте гулі? Шкірка не лущиться?

Адміністратор сайту
 
ЗінульчикДата: Середа, 27.04.2011, 22:38 | Сообщение # 3
Початківець
Група: Користувач
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Воно виглядає більш на вавку під шкірою нічого немає тільки назовні і зовсім сухе.
 
львицаДата: Четвер, 28.04.2011, 00:20 | Сообщение # 4
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
Спробуйте обережно розмочити та вичесати. Якщо це просто заживша ранка, то під низом буде чиста шкіра, а якщо шкіра запалена - треба вету показати.

Це тільки в одному місці, чи ще десь є?

 
salamati71Дата: Четвер, 28.04.2011, 15:44 | Сообщение # 5
Аматор
Група: Користувач
Повідомлень: 47
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (Зінульчик)
У мене виникла проблема з моєю морською свинкою в неї на шиї зявилось дивне утвореня подібне на лишай чи на вавку це утвореня сухе і на ньому нормально росте шерсь не лисіє і навіть невипадають волосинки і вона часто його чухає підскажіть що це таке?

Смачиваем р-ром хлоргекседина(чел аптека),мажем сверху мазью клотримазол(чел аптека)
Клотримазол,за неимением,заменяем мазью или кремом(лучше мазь) Тридерм(чел аптека)
Фото будет?Или догадаться самой? biggrin
Есть ли на этом месте что-то похожее на прыщик?Или просто сухость и шелушение?
Нет прыщика,папулы,бугорка_грибок,видимо лишай.
Колем микродерм 02.мл на 1 кг(высчитываем на вес вашей свинки)
Отбирать удобнее всего инсулиновым шприцом евро на 100 ед.
Колем в бедро.Через 10 денй повторно.
После первой вакцинации вожможно появление еще в нескольких местах шелушений,это нормально.Организм вырабатывает иммунитет против инфекции.

Додано (28.04.2011, 15:44)
---------------------------------------------

Quote (Зінульчик)
Спробуйте обережно розмочити та вичесати

Ни к коем случае,если не хотите разнести заболевание по всему телу или заразиться,к примеру,самой.


Сайт питомника Скинленд
Всеукраинский форум питомников породистых морских свинок Украины


Сообщение отредактировал salamati71 - Четвер, 28.04.2011, 15:46
 
ЗінульчикДата: Четвер, 28.04.2011, 17:53 | Сообщение # 6
Початківець
Група: Користувач
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Це тільки в одному місці більш ніде нічого немає воно більш подібне дозасохшої рани. А можли що вона це надерла чухаючи те місце???
Жодних прищиків немає.
Саламаті71 Чи можна давати ці лікі молодій свинці їй всього півтора місяці. Якщо ви знаєтесь на ліках напишіть їх латинськими літерами бо я живу заграницею.
 
salamati71Дата: П`ятниця, 29.04.2011, 01:51 | Сообщение # 7
Аматор
Група: Користувач
Повідомлень: 47
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (salamati71)
Це тільки в одному місці більш ніде нічого немає воно більш подібне дозасохшої рани. А можли що вона це надерла чухаючи те місце???
Жодних прищиків немає.
Саламаті71 Чи можна давати ці лікі молодій свинці їй всього півтора місяці. Якщо ви знаєтесь на ліках напишіть їх латинськими літерами бо я живу заграницею.

А вы не задались вопросом,почему свинка расчесала себе кору до ранки?
От скуки?
Мази и р-р хлоргексидина можно смело применять подсосным поросятам,отодектин применяла поросятам начиная с месячного возраста.Дозировку высчитайте правильно по весу своей свинки.
То, что ранка находится в одном(пока)месте не исключает грибковое поражетие кожи.
Фото можно все же посмотреть?
Расчес просто из воздуха не берется.Если нет папул,бугорка,прыщика, скорее всего грибок.
Какого цвета засохшие струпья,то есть корочки?Белые,золотистые?
Попробую написать латиницей,если найду.

Додано (29.04.2011, 01:51)
---------------------------------------------
Я не знаю,какие препараты есть у вас за границей,если не найдете то,что напишу,спрашивайте аналог препарата у провизора(действующие вещества везде одинаковые)
мазь Клотримазол: действующее в-во clotrimazole
мазь Тридерм :действующее в-вa betamethasone,clotrimazole
,gentamycin.
мазь тетрациклиновая : действующее в-во Tetracyclini
р-р хлоргексидина : chlorhexidine digluconate
отодектин :Otodectynum
А вообще,на будущее,есть добрый Гугл, и латинские названия препаравов найти не большая трудность.
Трудность заключается в том, что имея комп, очень лень искать нужную инфу...легче нагрузить другого.
Это я так...мысли в слух.
И вопрос про фото почему-то проигнорирован был.
Кажется фотоаппарат в наше время не проблема.


Сайт питомника Скинленд
Всеукраинский форум питомников породистых морских свинок Украины


Сообщение отредактировал salamati71 - П`ятниця, 29.04.2011, 01:56
 
ЗінульчикДата: П`ятниця, 29.04.2011, 23:37 | Сообщение # 8
Початківець
Група: Користувач
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Свинка скукою немається томущо в мене їх дві. Саламаті дуже дякую вам за всю інформацію. Нажаль на даний момент в мене цифроого фотоапарату немаю і телефон без ЮЗБ (і я ким способ я могла вам показати фотографії????????????) і дякую за перевод ліків і на своє виправдання що я незнайшла це в гуглі нічого неможу сказатию І я сьогодні возила її до вета це оказалось набагато простіше ніж те що було від вас написано.
 
львицаДата: Субота, 30.04.2011, 00:47 | Сообщение # 9
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
Зінульчик, рада що все не так страшно. А що було? Що назначив ветеринар?

Що до гугла, то можу сказати пару слів у виправдання: сама колись шукала інфу про здоров"я першої свинки, то в тій купі ссилок, що мені видало просто розгубилась. Одні одне радять, на іншому сайті - протележне... А свиночці все гірше і гірше... Без ветеринара так і не змогла нічого зробити. sad

Тому я дуже тішуся приходу на наш сайт заводчиків зі стажем happy Дякую вам! Розумію, що ми, чайникі-свинколюби, вас трішечки дратуємо, ну Ви вже потерпіть заради морсвинок наших коханих! boylove chao

 
salamati71Дата: Неділя, 01.05.2011, 00:24 | Сообщение # 10
Аматор
Група: Користувач
Повідомлень: 47
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote
я сьогодні возила її до вета це оказалось набагато простіше ніж те що було від вас написано.

И что же сказал ваш вет, если не скерет?
Очень интересно послушать.
Предполагаю,что вам сказали ,что у свинки что-то типа дерматита или экземы и назначили мазь с кортекостероидами?
Или нет?


Сайт питомника Скинленд
Всеукраинский форум питомников породистых морских свинок Украины


Сообщение отредактировал salamati71 - Неділя, 01.05.2011, 00:28
 
СонечкоДата: Субота, 28.05.2011, 07:51 | Сообщение # 11
Вірний сайтер
Група: Користувач
Повідомлень: 155
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Зінульчик)
І я сьогодні возила її до вета це оказалось набагато простіше ніж те що було від вас написано.

Як ми можемо сказати все на 100%,якшо ні фото ні делалей Ви нам не надали?
 
львицаДата: Субота, 28.05.2011, 11:56 | Сообщение # 12
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
Та добре, що все вирішилось.
Але це підтверджує слова salamati71 про НЕОБХІДНІСТЬ фото та точного опису симптомів.
Свинкі такі невивчені, що моїй ветеринар при огляді не зміг точного діагнозу поставити, а що вже казати про заочні оглядини. wacko
 
ЗінульчикДата: Неділя, 29.05.2011, 22:04 | Сообщение # 13
Початківець
Група: Користувач
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
В неї всього навсього були воші (підхватила на улиці пустила по травці побігати) яких неозброяним оком (так як було написано в описах) взагалі неможливо було побачити і пару разів посипала пудрою і перестала чухатись і ранка загоїласьі все добре.
 
львицаДата: Неділя, 29.05.2011, 22:24 | Сообщение # 14
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
Зінульчик, добре що все обійшлось.
Але воші, якіх не видно surprised Може це всеж підшкірний кліщ?
В мого свина був. Я теж спочатку пудрою посипала. Докі сипала - помагало, ніби не чухався. Але потім всеж довелось лікувати уколами. Проте це не складне захворювання та добре лікується. Так що все буде гаразд, просто спостерігайте, щоб рецедивів не було.
 
Форум » Живий куточок » Проблеми зі здоров'ям » Утворення на шиї
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

все о животных - породы собак, кошек, продажа, питомники, доска объявлений
 
Всі статті і матеріали є власністю нашого сайту! Тож свавільне копіювання - ЗАБОРОНЕНЕ! Ви повинні вказати адресу нашого сайту і автора статті,якщо хочете використати наші матеріали.