П`ятниця, 29.03.2024, 02:40

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Живий куточок » Проблеми зі здоров'ям » Про смерть першої свинки (Мій гіркій досвід)
Про смерть першої свинки
АняДата: Понеділок, 23.05.2011, 15:12 | Сообщение # 31
Вірний сайтер
Група: Користувач
Повідомлень: 248
Репутація: 4
Статус: Offline
Igor, на скільки я зрозуміла - так. І могли б прожити ще довше, але не виходить, бо не вміємо їх лікувати. sad
 
львицаДата: Понеділок, 23.05.2011, 15:27 | Сообщение # 32
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
Звичайно, коли люба істота старіша робиться - вона хворіє. Тому і радять вести ЗДОРОВИЙ спосіб життя, щоб не знищувати ресурси організму. А якщо ці ресурси з народження обмежені, та ще й якісь несприятливі обставини - ось і отримуємо гіркий результат.
Саме тому я проти усіляких експериментів в плані харчування у морсвинок, прошу за ними слідкувати на прогулянці. щоб чого не згризли, чи не впали, пишу про дієтичне харчування та необхідність РУХУ.
Це все для того, щоб ваші свиночки як змога довше не хворіли, інакше починаються ускладнення і ...
Ну а вже якщо вродженні вади бувають, тут нічого не вдієш. sad Не будеш же робити свинкам рентген, аналізи і таке інше. Їм навіть кров взяти проблематично.

Бережіть своїх улюбленців!!!

 
123Дата: Субота, 28.05.2011, 07:47 | Сообщение # 33
Гарний писака
Група: Користувач
Повідомлень: 86
Репутація: 3
Статус: Offline
львица, А хіба в Амереці вони довше живуть?

[img]http://www.zoometric.ru/008000_....mg]
 
львицаДата: Субота, 28.05.2011, 11:43 | Сообщение # 34
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
Quote (123)
А хіба в Амереці вони довше живуть?

Про Америку не знаю, а от в Європі - точно довше. Там роблять УЗІ вагітним свинкам, мають спеціальні препарати від токсикозу вагітних, інші лікі, рентген зубів доступний... і ще багато чього. sad
В нас так людей не лікують, як там тварин. <_<
 
ЗінульчикДата: Понеділок, 30.05.2011, 21:44 | Сообщение # 35
Початківець
Група: Користувач
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
В нас сьогодні ВЕЛИКЕ ГОРЕ помер наш улюблений морський свин все сталось так раптово приблизно дві хвилини. Все було гаразд був здоровий пищав коли я прийшла з роботи так він завжди робить розповідає мені про цілий день що він робив ще їв бігав все так як завжди на мого чоловіка посварився бо чоловік закрив двері до нього, і коли я взяла його купати він все хотів мене вкусити і тоді в нього потекла кров носом і він за хвилину помер купала я його не перший раз і такого взагалі раніше не було шампунька теж спеціальна для свинок і перед тим купала Кузьку це моя друга морська свинка з тією все гаразд і тим самим шампуньом цілком здорова. Тепер мучусь що могла зробити не так вода в ухо не потрапляла бо акуратно мочила водою. Що могло статись незнаю сиджу і неможу витримати може хтось спіткався чи чув щось про таке напишіть будь-ласка. cry
 
АняДата: Понеділок, 30.05.2011, 22:01 | Сообщение # 36
Вірний сайтер
Група: Користувач
Повідомлень: 248
Репутація: 4
Статус: Offline
Зінульчик, cry cry Дуже-дуже співчуваю. Що ж це таке знашими поросятами?
 
львицаДата: Середа, 01.06.2011, 00:06 | Сообщение # 37
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
Зінульчик, співчуваю!!! Проте встановити причину смерті міг би ветеринар, якби ростин робили. Але я так розумію, в вас з цим складно?
Я своїх возила на ростин. По-перше, сама спокійна була - дійсно не могла запобігти горю, по-друге, для вивчення наших улюбленців треба матеріали збирати, а то так і залишаться загадкою.
Не думаю, що шампунь винен. Скорше на інсульт схоже. У вас жарко?

Додано (01.06.2011, 00:06)
---------------------------------------------
У мене дещо радісна новина. Лабораторія аналізи загиблої Плямочки зробила. Причину смерті вони, нажаль, точно не встановили, сказали щось зі спазмами шлунку та кішківника з"вязано. Проте страшні діагнози не підтвердились і для решти моїх свиночок загрози нема!!! Я і цьому була рада, бо як уявлю, що і Щічка в небезпеці - вже плакати хочеться sad
Лікарі в лабораторії були дуже здивований тим, що свинку на аналіз направили. Кажуть, що їх НІХТО не лікує <_< Так що бережіть здоров"я своїх улюбленців з молоду, щоб доживали до глибокої старості. Чим менше "лікуватимемо", тим довше проживуть!!!

 
123Дата: Середа, 01.06.2011, 09:37 | Сообщение # 38
Гарний писака
Група: Користувач
Повідомлень: 86
Репутація: 3
Статус: Offline
Зінульчик, Може крововилив у мозок?

[img]http://www.zoometric.ru/008000_....mg]
 
ЗінульчикДата: Четвер, 02.06.2011, 20:19 | Сообщение # 39
Початківець
Група: Користувач
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за співчуття! Мені здається що це від жари тут в нас 35 градусів тепла.
 
львицаДата: Четвер, 02.06.2011, 23:15 | Сообщение # 40
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
Поставте термометр біля клітки, якщо буде більше 28-30 градусів - охолоджуйте. Можна під тирсу холодні кахельні плиткі класти, можна зверху на клітку холодні пляшки чи елементи з холодильника покласти, щоб холод вниз йшов (не в клітку - щоб свинки на них не застудились!). Не бажано ставити вентилятори - щоб не продуло. Мочити в воду теж не варто, якщо не просохнуть добре - можуть застудитись, а якщо сушити феном - буде ще жаркіше. Хіба протерти зверху вологими руками. щоб хутро не змокло сильно.
 
salamati71Дата: Субота, 04.06.2011, 22:40 | Сообщение # 41
Аматор
Група: Користувач
Повідомлень: 47
Репутація: 3
Статус: Offline
Да,жара-это очень серьезно.
В связи с жарким летом прошлого года и потерями среди свинок,в этом году для них специально был приобретен кондиционер.
И это не роскошь,а необходимость.
Когда жара достигает 45-48 градусов,это ужасно.
Тем более.что свинки не умеют потеть,тепловой удар для них губителен.
Если у вас свинка в шерсти,как вариант подстричь ее на лето под машинку.


Сайт питомника Скинленд
Всеукраинский форум питомников породистых морских свинок Украины
 
КисаДата: П`ятниця, 08.07.2011, 11:49 | Сообщение # 42
Добре піклується за свинкою
Група: Користувач
Повідомлень: 122
Репутація: 0
Статус: Offline
вибачте я вам співчуваю
зная що це про морських свинок але хочу поділитися і моїм болем
це було того року моя собака мітка привела маленьких цуциків ми раділи але на наступний ранок плакала тільки я ніхто не сповнив які були вони живими померло з 3 2 цуцики я чула вночі як вони пищали та шукали поїсти та 1 вижило
а померли вони від того що чужа собака зїла їду мітки і вона не поїла і недала молока 1 що вижило то знайшло трохи
через 3 померло останє і померла моя надія на граня з собачкою
ранше було мені с ким гратися а зарас пусто нікого немає
ще хазяєни тої собаки зловили рудіка мого другого собаку і грозили що убють його тоді ми (я і тато)пішли вечері коли вони спали шукати його ми чули як завивав він та тато його найшов
ті люди були злі вони і били своїх тварин
ще одне і най болюче що 1 свинка була у них померлава від голоду і її викинули собаці для їди отак сусіди навпроти жах
 
YmaДата: П`ятниця, 08.07.2011, 22:11 | Сообщение # 43
Аматор
Група: Користувач
Повідомлень: 60
Репутація: 5
Статус: Offline
Саме найпростіше- обгорнути клітку(або просто покласти, щоб звисав на бокові стінки) вологий рушник-тоді в клітці свинці буде комфортно, не жарко, і вона не застудиться.

Питомник морских свинок "Мир Сказок".
Порода: американский тедди.
Сайт: http://marina-teddi.narod2.ru/
 
ПацяткоДата: Неділя, 11.12.2011, 18:38 | Сообщение # 44
Зацікавлений
Група: Користувач
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене є свин йому 2,5 роки і поза минулого літа ми вирішили йому купити пару .
Взяли в знайомих дівчинку і вона мала народити.Це сталося місяць до родів.З нею було все гаразд в день вона бігала по клітці а в вечері затихла і сиділа в кутку ніби надута.Моя мама вчилася на зоотехніка і щось трошки знала і казала що вона напевне до ранку не доживе казала віднести на двір там в нас стоять клітки для кролів досить великі (я тепер свинок в літку там тримаю )і віднесла я її в крілятник (так клітки для кролів називаються)і зранку її не стало від чого ніхто не знає і досі.Я думаю що це був токсикоз.
Мені тоді було 9 років.Я знаю що я і зараз замала для розмноження свинок ,але це налаштувало мене на більшу відповідальність що до всіх тварин.
Зараз мені майже 12 про свинок я знаю дуже багато і навіть розмножую,але перед кожними родами свинки я боюсь щоб нічого з нею не сталося.
Зараз у мене 5 морських свинок і я їх всіх люблю і ніколи не допущу щоб хтось з них помер такою смертю.


Сообщение отредактировал Пацятко - Неділя, 11.12.2011, 18:41
 
АллаДата: Вівторок, 24.04.2012, 09:28 | Сообщение # 45
Початківець
Група: Користувач
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
23 мая у меня умерли 2 морских свинки Ема и Кузя йесли ваша свинка не шевелится й не їсьть це може бути чумка тоді робити щось пізно це не виліковно так я їх втратила. skull
 
Форум » Живий куточок » Проблеми зі здоров'ям » Про смерть першої свинки (Мій гіркій досвід)
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

все о животных - породы собак, кошек, продажа, питомники, доска объявлений
 
Всі статті і матеріали є власністю нашого сайту! Тож свавільне копіювання - ЗАБОРОНЕНЕ! Ви повинні вказати адресу нашого сайту і автора статті,якщо хочете використати наші матеріали.