Субота, 20.04.2024, 08:07

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Живий куточок » Проблеми зі здоров'ям » Про смерть першої свинки (Мій гіркій досвід)
Про смерть першої свинки
YmaДата: Неділя, 20.03.2011, 15:25 | Сообщение # 16
Аматор
Група: Користувач
Повідомлень: 60
Репутація: 5
Статус: Offline
А мій перший свин був сліпий на одне око від народження.
Я в дитинстві мріяла про свинку, але в нашому містечку свинок не було.
І ось коли відкрився перший зоомагазинчик, і в ньому була пара свинок-я весь вільний час проводила в тому магазинчику, потоваришувала із власником. Мені на той час було років 13-14.Та коли у свинки народився малючок-гарненький свинчик- триколорчик, я умовила господаря продати його мені в 10-денному віці. А ситуація була така: батьки не дозволяли приносити в дім тварин, (хоча Їх завжди в мене було вдосталь-і хом"ячки, і папужки, і черепашка, і рибки, і кішка..)А ось якщо тваринку подарять на день народження-їй дозволяли залишитися вдома. Так ось,малючок народився 1 травня, а 11 травня у мене був день народження.Я умовила господаря зоомага віддати мені дитинчатко, вручила його подружці і побігла додому.
І ось прийшла подружка з таким "подарунком", про який я мріяла. Щастю моєму не було межі!!! biggrin
Свинчика назвали Хрюшею і поселили в величезну саморобну клітку.Я кормила його із пипетки молоком і викормила чудового свина, який знав своє ім"я, бігав за мною по квартирі, обожнював лежати на руках, муркаючи та витягнувши ніжки п"яточками догори. Це було таке щастя, що аж моі батьки полюбили Хрюшу. Любив лякати кішку.Довго він прожив, зараз і не пригадаю, а помер дуже швидко. Я на літо завжди їздила до бабусі і всіх тваринок забирала з собою(батькам не довіряла-щоб не віддали, поки мене немає). І там свин жив на свіжій травичці, ласував бабусиними овочами, товстішав. А помер від блискавичного ентериту. Ввечері все було гарно, свин свистів, муркотів на руках, добре кушав, а на ранок вже сидів хворий зі страшенним поносом...І поки я бігала в аптеку за ліками-йго вже не стало...
Дуже довго після цього я не наважувалася завести свинок, ніхто не зміг заменити і по сей час мого Хрюню...
І досі я його пам"ятаю-мордочка розділена навпіл-ліва половинка руда, права-чорна, із сліпим глазиком...
Зараз в мене хороші породисті свинки, але такоі особистості,як був мій Хрюня, серед них немає.


Питомник морских свинок "Мир Сказок".
Порода: американский тедди.
Сайт: http://marina-teddi.narod2.ru/
 
львицаДата: Неділя, 20.03.2011, 20:54 | Сообщение # 17
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
Так, Yma, перша тваринка - це як перше кохання! Незабутнє та незамінне! cheek
 
РомашкаДата: Субота, 26.03.2011, 09:46 | Сообщение # 18
Зацікавлений
Група: Користувач
Повідомлень: 23
Репутація: 1
Статус: Offline
Yma, В мене сталась схожа історія.
Тоді мені було років 13. І батьки нарещі дозволили купити щось живе. Я пішла в магазин за хомячком, а принесла маленьку пухнасту свинку. В неї були всюди разетки і сама вона була ходячим чудом! Тулуб наполовину був чорним, а на половину білим! surprised Ось таке маленьке. Жив він у нас років три. потім у малого Доміно почали сльозитись очі. ПМи промивали ромашкою, і ніби все минуло Та за місяць там зявились якісь струпи і слиз...Як же мені було боляче...І на нещастя це сталось на Різдвяні свята, і ветлікарі не працювали...Так і помер після Різдва...
Лише зараз наважилась завести свинку.Мою ходячу разетку звуть Грінка і їй скоро буде 2 роки.
Дуже боляче втрачати маленького друга. та ще болячіше все життя думати,що в цьому саме твоя провина.
 
львицаДата: Середа, 18.05.2011, 16:34 | Сообщение # 19
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
Quote (Ромашка)
болячіше все життя думати,що в цьому саме твоя провина.

Так, Світлано, Ви праві. Проте тепер цей гіркій досвід не дасть вам так просто опустити руки, якщо , надай Бог, ваша свинка захворіє. Є наш сайт, є інфа заводчиків тай ветеринари дечому навчились. Зараз набагато більше можливостей правильно доглядати за свинками та виліковувати у разі потреби.
А раніше більшість казала, що їх взагалі лікувати на треба і це "природній процес". <_<

Додано (18.05.2011, 16:34)
---------------------------------------------
В нас знов проблеми: захворіла наша Плямочка. Були у вета (бо думала зубки підрізати треба, а в мене інструментів нема sad ) а він сказав, що це може бути ОНКОЛОГІЯ fear
Тепер колемо антибіотики та молемось, щоб діагноз виявився хибний і вона не поповнила ряди наших свинок "на радужці", як пишуть про це на російських сайтах. whine Принаймі не зараз...

 
IgorДата: Середа, 18.05.2011, 18:23 | Сообщение # 20
Початківець
Група: Користувач
Повідомлень: 16
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (львица)
ОНКОЛОГІЯ

Це рак?
 
львицаДата: Середа, 18.05.2011, 21:54 | Сообщение # 21
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
Онкологія - це пухлини. Можуть бути доброякісні та злоякісні. Рак - це злоякісні. sad
Але дуже сподіваюсь, що ні... щей тому, що в свинок це може бути спадково, а в мене ще є її сестричка...
 
DemoДата: Четвер, 19.05.2011, 22:20 | Сообщение # 22
Аматор
Група: Користувач
Повідомлень: 71
Репутація: 3
Статус: Offline
Співчуваю.
Мій перший чорно-білий Тузік помер через мою необізнаність про свинок. Ми купили його на ринку спонтанно і подарували синочку на день народження (3 рочки).Він був дуже хорошим і спокійним, дитина часто з ним вовтузилася, зернинки пшениці запихала в рот, майже в горло)). Одного разу ми їхали в село в місяці травні. Гарно припікало сонечко, в машині ми провели багато часу. Тузік бігав по салону, а потім притих біля заднього скла. Я думала - заснув. Коли приїхали - він був уже мертвий. Море сліз, відливали його водою, навіть масаж серця робили... Тільки потім дізналися, що свинки не переносять жари.
Про інтернет тоді ще мало що чули, інформації про свинок мало мали.
 
львицаДата: П`ятниця, 20.05.2011, 13:38 | Сообщение # 23
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
Так, наші улюбленці ще дуже мало вивчені і ми не знаємо як їм допомагати.

От и наша Плямочка сьогодгі зраненяка "побігла на радужку". Що я тільки не робила: і колола, і кормила, і у затінок на свіже повітря виставляла... Ничого не допомогло. sad
Відвезла її до лабораторії, щоб визначити причину та знати, що нічого не загрожуе іншим. Результати будуть десь за тиждень.
Сестричка її, Щічка, ніби добре себе почуває, але і в неї лімфовузли збільшені. sad Возила і її до вета, на огляд.
От такі в нас справи...
P.S. В нас нема такого значка, щоб показати мої почуття зараз... whine angry :'(

 
АняДата: П`ятниця, 20.05.2011, 17:56 | Сообщение # 24
Вірний сайтер
Група: Користувач
Повідомлень: 248
Репутація: 4
Статус: Offline
львица, дуже-дуже співчуваю. Хоч я і не знала Плямочки, але зараз просто не можу повірити у те, що прочитала. cry
Невже свинки так швидко померають? Дехто і не встигає дізнатися про загрозу здоров'ю...
 
львицаДата: П`ятниця, 20.05.2011, 18:28 | Сообщение # 25
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
Аня, дякую за співчуття!
Так, нажаль у них усе відбувається дуже швидко. Іноді з вечора буває все гаразд, а на ранок - все sad Тому реагувати треба зразу, бо може бути піздно...
Плямочка

Вона завжди така обережна та тиха була, "виховувала" та оберігала Щічку.
Захворіла на застуду ( таке вже було в минулому році), я її вже ніби вилікувала, а тут вона раптово перестала їсти та сиділа в кутку. (а може це і не застуди були, тепер задумалась...)
Я її взялась догодовувати, потім вже до вета поїхали, але виявилось щось серйозніше за зуби чи застуду sad (я писала вже раніше).
Тепер чекатему на результати лабораторії, тоді можна буде вияснити, що ж таке згубило петочку мою.
Переживаю за слова вета про спадковість, як її сестричка тепер буде... я ж хоч і брала їх не на базарі, а "з рук", але нічого про родичів не знаю sad , а тепер, не знаю навіть чи там взагалі ще свиночок мають (вони роботу змінили, не бачимось)...
Вет гарний попався: направлення на аналізи дав, вияснив де краще роблять і домовився в лабораторії, щоб сумнівів не було. Не став сам робити, щоб точно все було...
Може це хоч трохі допоможе дізнатись про свиночок, та допомогти згодом іншим... Тим себе і заспокоюю...
Прикрепления: 3458848.jpg (188.3 Kb)
 
DemoДата: П`ятниця, 20.05.2011, 23:00 | Сообщение # 26
Аматор
Група: Користувач
Повідомлень: 71
Репутація: 3
Статус: Offline
Дуже шкода вашої Плямочки, вона на фото така красуня!.. На жаль, рано чи пізно наших тваринок не стає. Добре ще . коли вони помирають без мук. Коли помирав мій кіт, це було не до витримання. До сих пір не можу про це спокійно згадувати, все життя будуть зі мною страшні спогади...(
 
львицаДата: П`ятниця, 20.05.2011, 23:17 | Сообщение # 27
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
Коли помер наш перший свин нам теж було набагато ваще. Але він і мучився довше і помер від голоду, фактично. Плямка пішла набагато скорше і похудати не встигла.
Збираю тепер інфу про знеболююче та аптечку першої допомоги, тому що в мене лікі були, але не всі.
Хочу все зробити, щоб не даремно пройшла ця втрата...
 
IgorДата: Неділя, 22.05.2011, 09:22 | Сообщение # 28
Початківець
Група: Користувач
Повідомлень: 16
Репутація: 1
Статус: Offline
Це моя перша свинка,сподіваюсь,він проживе більше трьох років.
 
львицаДата: Неділя, 22.05.2011, 11:04 | Сообщение # 29
За рок до вершини
Група: Модератор
Повідомлень: 884
Репутація: 21
Статус: Offline
Quote (Igor)
Це моя перша свинка,сподіваюсь,він проживе більше трьох років.

Звичайно більше! Головне - щоб не захворіла, бо лікувати їх ще мало хто вміє - все на примитивному рівні.
А так, здорові свинки живуть не меньше 6-8 років, тай потім гинуть тільки через те, що не знаємо як їх від хвороби вберегти.
 
IgorДата: Понеділок, 23.05.2011, 13:25 | Сообщение # 30
Початківець
Група: Користувач
Повідомлень: 16
Репутація: 1
Статус: Offline
львица, Тобто вони потім хворіють?
 
Форум » Живий куточок » Проблеми зі здоров'ям » Про смерть першої свинки (Мій гіркій досвід)
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

все о животных - породы собак, кошек, продажа, питомники, доска объявлений
 
Всі статті і матеріали є власністю нашого сайту! Тож свавільне копіювання - ЗАБОРОНЕНЕ! Ви повинні вказати адресу нашого сайту і автора статті,якщо хочете використати наші матеріали.